e90 daylights


Recommended Posts

Zanima me da li vam je ovo kic odnosno seljacki?

Super-Bright-daytime-running-lights-DRL-

new_products_2031_65511537image_80084_1.

http://nssc-europe.com/daytime-running-lights/set-grile-lumini-de-zi-nssc-bmw-e90,e92-05-08-14.html

Fazon je u tome sto po BG-u vozim sa led prstenovima i murija me na smara. Ali kad odem negde malo dalje, zaustavljaju me i kazu da ne mogu da vozim sa pozicijom, a nekako mi zao da trosim xenone po danu:

20140526_174614.jpg

Link to post
Share on other sites

Video sam na jednom e90 ove led barove, dole, i meni je delovalo bzvz, kicasto, ali jedan xenon kosta 80 jura sa ugradnjom :D

Doduse, ni ovi led barovi nisu jeftini. Oko 200$.

Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam koliki je vek trajanja orginalnih xenon sijalica, ali mislim da nije bas mali tako da i 80 evra po meni nije previse da bih stedeo. Kao kada bih rekao zao mi je da ukljucim klimu jer se trosi a punjenje kosta ili zao mi je da ga vozim jer se gume trose a skupe su :shok: Lep ti je autic nemoj da ga ruznis bzv ukljuci dnevna svetla tj da ti duga svetle smanjenim intezitetom.

Link to post
Share on other sites

Ako si ti odlučio da ugradi takva svetla onda te ni jedan na komentar neće odbiti od te namere.to se tiče mene svaka prepravka,upasovanje,nadogradnja i sl.je seljački,ciganski ili kako god ga nazvao.To se ne odnosi samo na sijalice već i na sve ostalo to se ugradi a da se na taj auto nije fabrički ugrađivalo.

Link to post
Share on other sites

Ako si ti odlučio da ugradi takva svetla onda te ni jedan na komentar neće odbiti od te namere.to se tiče mene svaka prepravka,upasovanje,nadogradnja i sl.je seljački,ciganski ili kako god ga nazvao.To se ne odnosi samo na sijalice već i na sve ostalo to se ugradi a da se na taj auto nije fabrički ugrađivalo.

Link to post
Share on other sites

Mene su malopre smarali jer sam vozio na prstenovima...."Ne palis svetla to ti je tri hiljade." Usledilo je par trenutaka tisine, to je onaj deo kad sam ja trebao da da se uhvatim za dzep :D medjutim nastavio sam da ga gledam bledo. I pustio me. Danas su nesto posteni. :D

Link to post
Share on other sites

Mene je tako pandur zezao za dnevna svetla na kombiju... Iveco je u pitanju, a on deli dnevna svetla sa pozicijama. Dvopolna sijalica je, pozicija 5w, a dnevna 21w. I on kaze da ne mogu da vozim na pozicijama. Ja mu kazem da nije pozicija, vec dnevno svetli, a on kaze da je dnevno svetli oboreno... I onda kad je video da ima razlike u jacini sijalice kad je upaljeno dnevno, a kad pozicija, pustio me :D

Link to post
Share on other sites

:-) Mene uvek puste. Samo kazem da tako vozim u Beogradu i da me niko nikad nije upozorio da nesto radim pogresno..

Fora je sto se bas slabo vide ti ledovi, kad je jako sunce. Kad je malcice oblacno ili tmurno, bljeste ko ludi..

Mogu da palim xenone, kad vozim van BG-a, i to je jedno od resenja :D

Link to post
Share on other sites