Recommended Posts

Drugari treba mi pala pomoć informativnog tipa.U pitanju je e36 318is 96godina.Hteo bih da unapredim kočnice i zanima me najbolji način za to.Da li mogu sa se stave veliki diskovi od e46 330 ili od nekog e39,koji su najveći i da li ako stavim od e46 menjam et.Neko mi je rekao da pozadi se hvata od e46 disk i i apa samo da se stave a napred komplet glavčina,ili da tražim neke sport diskove ba za e36.

Link to post
Share on other sites

Sto kaze stunter,nemas potrebe da budzis nista,ako su dobri diskovi i plocice i radi ABS,zubi ispadaju kad zakocis.

E sad ako ubacujes neku motorcinu vecu onda bi trebao da se pozabavis i budzenjem oko kocnica.

Link to post
Share on other sites

Ma merak mi da stavim one velike diskove od e46 330,zato to vozim na 18icama a moji diskovi izgledaju tako malo i jadno kroz felne,inače koči auto dobro ali su mi diakovi malo krivi pa

Kad več uzimam nove da uzmem neto poveće ?

Link to post
Share on other sites

druze,ja mislim da je to preskupa igra ,da kupis 4 nova diska za 330d e46,da bi izgledalo lepse,neznam dal je pametno,al ajd srecno mislim da su 4 nova diska oko 400e

Link to post
Share on other sites

stavis napred od e46 330i/d....

citaj malo po stranim forumima,to se radi jos odavno...

kod mene na autu je tako uradjeno...

verujem da je isplativije nego da juris od m3,a i veci su koliko ja znam

p.s. i nadji neke zimske 17ice, manje neces moci da stavis

Link to post
Share on other sites

druze,ja mislim da je to preskupa igra ,da kupis 4 nova diska za 330d e46,da bi izgledalo lepse,neznam dal je pametno,al ajd srecno mislim da su 4 nova diska oko 400e

plus plocice i pakne rucne kocnice ... oko 530 evra

Link to post
Share on other sites

Ako bas oces onda Porsche brembo 4 klipa , naravno uz to nosace kupis za e36 oko 100e , disk ide precnika 350mm msm da je na e46 m3 , i na Mercedes GL-a

Eto ako bas oces mozes i brembo porsche 6 klipa :D

Eto ako bas hoces :D

Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam bio na tehničkom i rekli su mi da dugo nisu videli neki auto koji ima ovako veliku kočionu silu. Inače je isto E36 318is. Samo dobro održavanje celog kočionog sistema i sve je full. Ja tu ne bi ništa dir'o, pa ni zbog šminke. [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites