Recommended Posts

Pozdrav imam 318is m42 koji je duze vrijeme vozen na plin. I sad kad sam ga napravio da radi na benzin sipao aditiv , auto mi normalno radi na leru i dobro vuce ali kada dodje oko 2000 obrtaja pocinje da trza. Jeli problem u diznama ili je problem u necemu drugom? Hvala unaprijed.

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Pa nije to ni strasno s obzirom da na plinu vozis a benzin kontam imas kao rezervu ako nestane plina ili zimi za paljenje..

Dugo su "suve" dizne bile a ko zna mozda I prorade same od sebe posle duze voznje na benzin.

Link to post
Share on other sites

Pa nije to ni strasno s obzirom da na plinu vozis a benzin kontam imas kao rezervu ako nestane plina ili zimi za paljenje..

Dugo su "suve" dizne bile a ko zna mozda I prorade same od sebe posle duze voznje na benzin.

Nije problem ali nisam neki ljubitelj plina uglavnom probacu jos aditiva da mu dospem

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kako da probam ???

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

probas drugi sa ispravnog auta,svi su isti i na m50 i na m43

A jel ti to radi u svim brzinama ili samo nekoj?

Link to post
Share on other sites

probas drugi sa ispravnog auta,svi su isti i na m50 i na m43

A jel ti to radi u svim brzinama ili samo nekoj?

U svima brzinama na 2000rpm pocinje jako da trza

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Koji check engine?

Pa onaj na tabli, kada tps stopa treba da svetli check engine bez obzira da li je u ecu greska i bez obzira da li brises greske.

Drugo i da je tps i da je protokomer i na plinu bi imao iste simptome.

Ajde za ovo prvo nisam siguran kako je na BMWu ali ovo drugo mi nekako logično?

Link to post
Share on other sites

Pa onaj na tabli, kada tps stopa treba da svetli check engine bez obzira da li je u ecu greska i bez obzira da li brises greske.

Drugo i da je tps i da je protokometar i na plinu bi imao iste simptome.

Ajde za ovo prvo nisam siguran kako je na BMWu ali ovo drugo mi nekako logično?

nece zbog toga da pali check,ako ga uopste i ima,nema svaka e36-ica check,imaju ovi jaci modeli is retko koji,a plin nema veze sa tim pogotovu ako je venturi,mozes da poskidas i klapnu i protokomer i radice dok ima svecice

Link to post
Share on other sites