E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne ne, nova elektronika je je oko 540e plus rad oko pumpe i stelovanje je 15000 dinara, ovako mi ej rekao covek preko telefona, realno mislim da je mnogo i ne cu da radim naravno.. snacicu se nekako, u nedelju skidam usis da ocistim i otvaram elektroniku da vidim sta se desilo u njoj pa cu da probam sa ovom drugom pa cemo videti kazu da ima na njoj ona tri kontakta na vrhu hoce da bude los kontakt i da mrsi :)

Link to post
Share on other sites

Interesantno je da kad su vece temperature,tj. tokom leta ima dobar ler,i nikad ne varira,cim dodje zima pocne da zeza,sve do granice zagrevanja kad upali visko,tad sastavi lepo i radi odlicno,po nekad se desi da i kad je hladno ima dobar ler sve dok ne ukljucim neki potrosac,npr. Ventilator grejanja na 4,a najvise zeza kad ukljucim prednje maglenke...izvini za off

Link to post
Share on other sites

pih bre ala ste se vi rasprcali ccc :D odneta rezerna elektronika kod elektronicara da je pretrese da vidi da li valja i sta se desava, cekam da mi javi sta i kako :) ja sma auto sjebao sa losom naftom uvalio mi neki sa vodom ispod cene i jbg sjebalo je i sad nema nazad nego mora da se popravi od sada samo na pumpi sipam i gotovo.. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

evo ja zavrsio pa da se javim... zamenjena elektronika pumpe i produvani neki vakumi auto se preporodio pali kao sat ide 30% boljejos smo mu podigli i punjenje sad auto vuce stvarno nenormalno, e jeste da zbog punjenja mao vise pusi pozadi , ali jbg ne moze sve :) sve pohvale za majstora, ako nekome bude trebalo bilo sta neka se javi :) u medju vremenu stigli i xenoni za maglenke sad je top vizir zamenjen stavljen malo dublji :) ima li neko da proda zadnje desna vrata u sivoj boji i gepek? :D

IMG_20160309_225111.jpg

IMG_20160309_225151.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa nisu maglenke duga svetla pa da ti smetaju, milion e34ki sam video sa ksenonima u maglenkam koji su mi isli nocu u susret, ne sijaju one u nebo

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Koji majstor ti je radio elektroniku? :-D

jedan moj drugar je proverio elektronicar, a ovaj drugi je stavio i nastelovao :) ako bude trebalo sta dacu ti broj :)

Zato sto je dobro :D kad upalis angel eyes i maglenke u istom tonu da vidis kako izgleda[emoji14]

Sent from my Asus Zenfon 2

reci im :D jos samo angel eyes da se stavi a i to ce uskoro da padne ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

drugari da li je nekada neko imao problem sa ventilom na bosch pumpi (ima kabal na sebi) i ako jeste kako mu je se nmanifestovao kvar, auto sam naredio da mi ne trokira u voznji i sad lepse pali, ali motor mi radi malo bucnije i nemiran je na leru, ovaj ventil kazu da steluje ugao paljenja, samim tim sto ima sito na sebi najverovatnije je ono zaprljano, pa sta mislite da li moze i on da mrsi?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

pozdrav drugari, potrebno mi ej vase misljenje koje gume da stavim napred 225 45 17 ili 235 45 17 nazad su mi vec 235 45 17 iace felna je 8.5j, i zna li neko gde mogu da nabavim platno za sedista od restylinga?

Link to post
Share on other sites