E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@vranjin druze kazu da si doktor za struju, da ne znas ti slucajno nesto o ovome? do danas mi se nije cuo uospte, danas resim to da sredim, zamenim zvucnik, i fali mi onaj beli dzek nigde ga nema onaj sa tri pina, zakacim samo veliki i ne cuje se kad mu dam kontakt
znas kako na e39 svira
cuje se samo kad ukucam kod na bordu da ne moze da se upali
i kad skinem klemu i vratim i to je to e sad me interesuje kako da napravim da se cuje kad dam kontakt
znas li sta o tome?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ako cee ih ispitas probnom lampom raskaci samo na releju grejaca pa tu bockaj.mada desi se da nije grejac u prekidu ali da greje do navaja a ne vrh .vrh treba .

da bi se skidali skini granu to je bar prosto

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rele zmigavca, plavo-zelena je levi žmigavac a plavo-braon je desni žmigavac. A šta sa podizačima?

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

@vranjin pa imam elektricne podizace, a modul ima izlaz za daljinsko zatvaranje stakala :), a kako se vezuje na centralnu fabricku ovaj modul evo slike, na semi znam sta je sta, ali me muci na instalaciji koja je za sta nisam odavno to vezivao :)

 image_0_02_05_54571c58db748d4bf5161d698bfree image host

Link to post
Share on other sites

Na e34 taj dio sa podizacima odrađuje generalni modul. A da li će moći kod tebe zavisi od njega, ima ih nekoliko vrsta. Posle ću pogledati po šemi gde da probaš a ako ne bude moglo preko generalnog morao bi malo raditi na tome.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ima sema da se skine sa neta. Sama sema ti nece mnogo pomoci. 

Sve zavisi kako ti je kodiran generalni modul. Probaj ovo, stavi kljuc u bravu od vrata, okreni na zakljucavanje, u polozaj dva, nekih 90 stepeni i tako zadrzi kljuc dve, tri sekunde. Ako se prozori zatvore ima sanse da nesto uradis.

Link to post
Share on other sites