E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa pazzi druze hocu da probam da napravim ovakav dnos boja i na bmw-u msm da ce lepo da izgleda ako ne bude valjalo mogu da vratim na standard uvek, evo je slika astre

2014_07_04_20_37_19.jpg

Podrzavam u potpunosti, samo gruvaj sta god ti se svidja ali da to bude ukusno, a ne kic.

I covek nije reko da ce da stavi instrumente iz astre nego osvetljenje da mu bude tako, ne znam zasto odmah hejt..

Link to post
Share on other sites

ostaje narandzasto mozete da odahnete :D nego da vas pitam jednu stvar, na ime cesto mi se desava da mi proslajfuje kvacilo, zamenim korpu lamela kao nova, i posle mesecak dana cim ga malo jace poteram ono opet, auto se posle to ga par dana vozi normalno i sve je okej i onda kad pocnem da ga kidam malo popet slajfuje, zamenio sam tri korpe do sad :) da li ima veze sto su mi pozadi 235 45 17 i 8,5j felna da nije to veliko?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo konacno da se dokopam malo slobodnog vremena da stavim bubrege :) valja li?

IMG_20160223_182543.jpg

nesto mi se uzjebalo na kolima sipao sam gorivo na avia pumpi i od tada je poceo da pusi preterano, ujutru kad ga upalim kumbara pozadi i na leru pocinje da mrsi, plavicast dim ujutru cim se zagreje grama plavog nema cak ni u obrtajima,ulje ne trosi msm gledam po meracu sta li moze biti? Bio kod majstora jer jos nisam ono trzanje resio niko veze sa vezom nema niti to hoce ko da radi

Link to post
Share on other sites

kakva je nafta na Avii ne znam, al plav dim samo ulje moze da pravi. A ako ti je bos pumpa losa, ko sto kazes da jeste, losa nafta ce samo da je dokusuri. Taj motor ni nije predvidjen za euro dizel nego za obican zeldi. Trebalo bi malo ulja motornog dosuti u gorivo ili ako imas neku kintu vise uzmi aditive za te stvari.

Link to post
Share on other sites

a imam ja jos jednu elektroniku pored ove na autu dao mi prethodni vlasnik da imam u rezervi, jel mogu ja njemu brzom postom da posaljem elektroniku da mi je pregleda i samo da ej stavim posle na auto? ima li neko neki broj te3lefona od tog coveka?

Link to post
Share on other sites