problem sa rashladnom tecnosti....hitno


Recommended Posts

u pitanju je 318is m42 motor dok se vfozi sve je ok ali kada stanem pritisak vode poraste i sve mi izliva na donji deo hladnjaka....posle svake voznje dolivam vodu pa cak nekad i u voznji zna da izbaci vodcu pa pocne da se pregreva...pa stanem da dospem vode.....dali je dihtung na glavi puko ili glava ili nesto drugo

Link to post
Share on other sites

imao sam sličnu situaciju,glava mi je bila malko sjebana(ne moja,na kolima),i sve danas ću,sutra ću i na kraju kupio drugu glavu...jel ti masna šoferka?moguće da ti je i dihtung otišao...idu topliji dani,sredi to što pre...i obavezno ga pravilno odzrači...to je skoro najveća boljka kod bmw...

Link to post
Share on other sites

imao sam sličnu situaciju,glava mi je bila malko sjebana(ne moja,na kolima),i sve danas ću,sutra ću i na kraju kupio drugu glavu...jel ti masna šoferka?moguće da ti je i dihtung otišao...idu topliji dani,sredi to što pre...i obavezno ga pravilno odzrači...to je skoro najveća boljka kod bmw...

kakve veze ima soferka? oce da magli i kad ti ode hladnjak kabine zar ne?

Link to post
Share on other sites

kakve veze ima soferka? oce da magli i kad ti ode hladnjak kabine zar ne?

Verovatno si mislio na "masti" umesto "magli" . [emoji4] jeste, to se desava kad ode mali hladnjak kabine.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

nema to veze s viskom

Sto mislis da nema, covek kaze da mu na leru dize temperaturu, ne kazem da jeste visko 100%, ali treba proveriti

Vidis da kaze da je u voznji sve ok a kad stane na ler on pocne da pregreva.....

Link to post
Share on other sites

Obavezno proveri visko,imao sam slicne probleme kod m50tub20,kad ga vozim tipa 20-ak km sve ok,cim stanem on dize temperaturu,svi pricali da je glava sve dok se nisam setio da je promenio zvuk kad je zagrejan tj nije se cuo visko,i naravno u njemu je bio problem.

Link to post
Share on other sites

nemoj da vozis sa blokiranim viskom,sjebaces vodenu pumpu,brzo razbije lezajeve na njoj

U pravu je covek, nije neka investicija......ustanovio si sta je problem, kupuj novi visko i uzivaj
Link to post
Share on other sites