maksa86

Atest "saglasnost za lepljenje folija" Delta

Recommended Posts

Braco, kako ste resili atest za zatamnjena stakla?

S obzirom da Delta ne daje "saglasnost za lepljenje folija"?

Ne daje, rekli su mi u AMSS, samo delta ne daje od svih generalnih uvoznika, uputili su me na agenciju za bezbednost u saobracaju, oni kazu da to nije njihov problem i tako... Kretenska drzava. Prvo uvedu atest i sad kada hoces da ih ispostujes ne moze. Samo da ne skidam folije..

Bas su papani :angry2:

Meni su nazad fabricki zatamnjena stakla, ali sam hteo i napred - navikao sam na folije na prethodnom autu i bas mnogo znace, pa makar i najsvetlije iliti jedine koje mogu da prodju atest.

Bio danas u Delti, ne moze da se dobije papir. Jedino nam ostajeda nadjemo vezu na tehnickom, ili da skidamo folije.

Već je bilo priče o tome, BMW ne smatra prepravku na vozilu ako se stave folije, iz tog razloga i ne izdaje potvrdu.

Sent from my iphone 6s using Tapatalk

koja glupost u delti pa BMW kod nas skoro svaki zatamnjen ,ja mislim da ih ubedljivo najvise ima ostale marke automobila i djene djene..

da li je moguce da ti treba odobrenje od generalnog uvoynika da bi zatamnio stakla?

To prost vredja inteligenciju...

Delta i Radulovic nedaju,sto znaci da BMW vozila koja nisu fabricki zatamnjena nemogu da se atestiraju.

Jel ima neko primerak atesta bilo kog vozila..?