Recommended Posts

Bio do plinadzije da mi usteluje malo plin i od tad mi tesko pali ujutru vergla dugacko,posle toga sve normalno,ostavim ga 2 sata da odstoji i vergla jedno 6-7 sekunde pa upali,nije mi tako radio do sad,uvek pali na cvrgu,pumpa bi trebalo da je ok imam uvek 15ak litra benzina,bobine svecice sve je ok.Kako se manifestuje kvar senzora bregaste i radilice?

Link to post
Share on other sites

pre toga je lepo palio,majstor mi je menjao uloske na dizne da nije nesto tu zajebao pa propusta plin ? oticicu na dijagnostiku do drugara da vidimo da nije neki senzor

Link to post
Share on other sites

Nemoj da mu dajes gas kad ga palis ako ti pusta plin u usisnu. Meni se to desavalo, ja majmun dam malo gas da mu pomognem da lakse sastavi i eksplodira plin u usisnoj, razbije je u sitan rinfuz. Nije zajebancija, bilo je vatre.

Link to post
Share on other sites

Opasna je to detonacija :) Zajebao je sa diznama sigurno, desava se, jbg. A sl put napisi sta je stvarno radio, jer menjanje ulozaka u diznama nije stelovanje, ako hoces da ti neko pomogne ovde naravno..

Link to post
Share on other sites

Skinuo crevo od plina pre dizni i ostavio ga 2 sata,upali kao mina.. kacio na dijagnostiku ne priavljuje nijednu gresku.Zvao sam majstora za plin kaze da je najverovatnije isparivac u problemu i da propusta plin.Dali moze da se remontuje on ili mora nov?

Link to post
Share on other sites

Bobane skidao sam creva od plina i ostavio tako da odstoji 3-4sata i upalio je odma. cim vratim crevo zeza,pumpa ne zuji u radu, auto korektno radi i ide lepo,imam uvek 15-ak litara nebi trebalo da je ona

Link to post
Share on other sites

Gledao nesto majstor cistio neki klipcic dole na ventilu ali i dalje isti problem,kaze da ovaj isparivac ne moze da se remontuje (SHARK neka marka) . Dali moze da se izmenjaju samo membrane ili on hoce da mi uvali drugi isparivac?

Link to post
Share on other sites