Recommended Posts

pa sta ja znam....bili su oni štopovi što i jesu najlepši,oni klasični sa belim žmigavcem,ali mi ulazila voda u njih,pa su se sjebali,a ove sam kupio nove za siću i zatamnio folijom,meni je ok,

Link to post
Share on other sites

e,to si bas dobro rekao sitnice tamo vamo,stvar licnog ukusa. slazem se sa tim...ja ne mogu da vidim tvoje slike auta, stalno mi izbacuje error na stranici. jel ima neka caka. usvari dosta slika članova ne mogu da vidim,ista stvar se pojavljuje

Link to post
Share on other sites

Ovo Srbinov auto?

Svak tebi brate čast, ali ovakve komentare skoro da mrzim. I meni neko na skupu priđe i počne da ispituje o autu, poznat bla bla. I onda čujem, pa ovo je auto od onog ili još gore ovo je njegov auto. A auto kupljen iha haj.

# kasaku, prelepa boja i dugo da ga vozaš!

Link to post
Share on other sites

Svak tebi brate čast, ali ovakve komentare skoro da mrzim. I meni neko na skupu priđe i počne da ispituje o autu, poznat bla bla. I onda čujem, pa ovo je auto od onog ili još gore ovo je njegov auto. A auto kupljen iha haj.

# kasaku, prelepa boja i dugo da ga vozaš!

Ti to nesto na svoj racun ili stvarno mrzis???

Verovatno zato sto si kupio "sredjen" auto koji su svi zivi znali ciji je bio pa ti dojadila ta prica,kapiram te jbg,sto nisi kupio klot auto pa ga sredio po svom ukusu da ga niko ne prepozna i ne maltretira te takvim komentarima nego si kupio snupijev lom i utukao jos jednu 36-icu da bi napravio koliko toliko normalan auto pa te sad boli kad neko kaze "övo je snupijev auto".

Izvini auto mi je delovao poznato i pitanje je bilo da li je to zeljkov kupe,ne vidim nista lose u tomm pitanju,ali smatram da su ti komentari neizbezni.

Link to post
Share on other sites

iiiii,posto su neki pisali da napisem info.evo:auto je kod mene 6 godina, m50 b25(koliko sam upućen ima vanos),na motoru nista nisam doradjivao,ono,filter čipovanje...itd... motor je fabrički.redovno menjam ulje svećice kaiševe...itd.znači sve redovno i uredno da motor funkcionise normalno.nikad ali nikad nisam imao bukvalno nikakav problem sa motorom,tako da nisam upućen u detalje motora. niti ga je ko pipnuo u poslednjih 6 god.perfektno radi.i zimi i leti palim bez gasa. momentalno sastavlja.i nikd nista neću doradjivati sto se motora tiče.znači samo fabrika i nista drugo. imam sekvent plin,ifunkcionise odlično. od opreme unutra imam sve sto postoji za e36,klima, bord comp,grejači sedišta ...itd .pre 6 meseci stavio sve nove amortizere po fabričkom propisu,šolje isto. felne 18 ice,sve nove gume, pre mesec dana.nazad novi štopovi presvučeni folijom,napred crne maglenke. skoro na prednjem trapu odradjeno sve...sve kugle nove ,krajevi letve,spone,sileni(punjeni) da budu jači prednja desna glavčina nova... znači auto ne koristim za cepanje,potpisivanje,spining,driftovanje.... mozda ga malo nekad cepnem,ali to je to. jednostavno volim ovaj auto i pazim ga i odrzavam,da bude uvek potpuno ispravan i naravno leeeeep.da ne duzim dalje mislim da ste skontali u kom sam fazonu. ali interesuju me druzenja okupljanja i skupovi.i imam lepu muzikicu. pozdrav...

Link to post
Share on other sites

Нека он тебе добро служи и лепо изгледа..А Младена мало разуиме јбг,мора да схвати да је ово Србија...ложнули га мло са причом пар ликова после када је купио посдмевали му се јбг...све је то животна школа!

Link to post
Share on other sites