DRIFT KING OF EUROPE


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au alex pa nece valjda kisa u sred leto :preved: kad smo izdrzali ono hladno u bor izdrzacemo i 30 stepeni sa kisom :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ja bih isao sa vama al' od kamp opreme imam samo ..... nemam

Ako bude slucajno neko upraznjeno mesto ja bih dosao...ili bar slicno opremljenih clanova kao ja

pa spavamo u autima :dance3:

Javnite ljudi u svakom slucaju

Link to post
Share on other sites

Nemate frke...mesta ce biti sigurno!Bitno je da se skupimao a za ostalo...ma ko je u opste i spomenuo spavanje????Pa mislite li da ce blesavi Gadza da nas pusti da spavamo???A on planira da ubaci jos jacu muziku u auto!! :) Kad se budemo videli sve ce doci na svoje za par minuta,samo treba doci :lol: :beach: :beach:

Link to post
Share on other sites

XEXE! Ewo i mene da se oglasim malo. Cuo sam se sa nasim drugarom Nidzom i i i, aj pogadjajte sta je rekao! Neznate, a? Ewo sad cu da kazem, i on dolazi da se druzimooooo na VEEEEElikom P. haha Samnom ide jos jedan moj drug, koji je bio na manifestaciji u nisu, onaj lik sto pokazuje "kreni" i slobodan za jos nekog! POzzzZZZ

Link to post
Share on other sites

Za nedelju bi trebalo 3 automobila da udju kao klub i to u deo gde je styling znaci Tuning Styling manifestacija. Sa ta 3 automobila ulaze po dvojica sto znaci da 6 ne placaju ulaz. Svi ostali placaju bar je tako bilo do sad. Drift se odrzava na drugom poligonu i kad se izadje iz TS manifestacije ulazi se na drugu kapiju za drift. Kad se plati karta dobijaju se neke narukvice u boji i samo stim mozes da prelazis sa jednog poligona na drugi. Danas sam zvao Zokija Fandja da ga pitam koja je cena za oba dana pa je on reko da moze za 500din. inace dnevna je 300din.

Evo je i mapa

koe-mapa.jpg

Link to post
Share on other sites

gagy kralju ... koje bre crno spavanje ......

leon63 ... idem pa makar mi to zadnje bilo ...

znaci ljudi akcija je sledeca .... ja , jos neki moji bliski ljudi i nislije idemo u subotu , bicemo tamo ceo dan , uvece palimo NEGDE i rasirimo satore za one UMORNE ako im se spava ... nek navale ....

sto se ostalih tice ... tu je rostilj ... zezanje , gitara ... i naravno .... ono bez cega se ne moze .... " sokovi "

predlazem vam da se pridruzite ovom programu ... sto nas je vise ....to bolje ... znam da je ekipa extra totalno ....

Link to post
Share on other sites

Naredni ko pita za mesto placa pice!!!!!!!!Poziv je otvoren za sve sto znaci bez suvisnih pitanja!!!!Ako se ima volje nece biti problem ni smestaj!!!!Mislim...."smestaj" ma dajte ljudi sve ovo treba da bude dobro zezanje i druzenje i,bar meni,nije bitno nista osim toga!!!!

Naravno i da se isprati takmicenje,malo pokaze ljudima sta je BMWclub i pozeli puno srece Bojanu!!!!! :ok: ;)

Link to post
Share on other sites
Ja bih isao sa vama al' od kamp opreme imam samo ..... nemam

Ako bude slucajno neko upraznjeno mesto ja bih dosao...ili bar slicno opremljenih clanova kao ja

pa spavamo u autima :preved:

Javnite ljudi u svakom slucaju

Zemo Ja sam rodom iz Kosjerica, zavrsio srednju u Maricu 93-će, ako imas volju da ides u KG, javi se ... za tebe mora da ima... ;) :ok: :preved:

Link to post
Share on other sites

za tebe kume .... uvek

Link to post
Share on other sites
Na tom spisku fale još 3 prijavljena

1.Perki

2.Marino

3.Eddy

Vidimo se

Perki, jedan od najlepshih provoda u zivotu koje sam imao, bio je u Skoplju, sa kolegama iz Hrvatske , Makedonije i Madjarske... Za tih pet ( 5 ) dana , nemam rechi...

Link to post
Share on other sites

Za par godina i mene ce biti na ovom spisku, a cudi me da nema Vlasbloma inace najboljeg vozaca i Zax-a...

Link to post
Share on other sites

Obratite paznju na ovog Driftera, pardon Drifterku

evo kako izgleda: http://www.mphoto.hu/?p=43

a evo kako vozi: http://videos.streetfire.net/video/Sexy-Hu...fter_142510.htm

koliko znam i ona stize u kg

Link to post
Share on other sites