DRIFT KING OF EUROPE


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi , ajmo vec polako dogovor kad i gde .... jel odgovara banjica u 7;30h????

Link to post
Share on other sites

subota ili nedelja , e sad posto je dosta njih najavilo subotu .... tad idemo a ko ne stigne tad , nek organizuje ekipu i polazak u nedelju

Link to post
Share on other sites

Polazim ja odavde i mozda AlexBMW pa iz Nis-a polaze Leon63, Milan M3, Gadza, Gagy80 i jos neko i idemo u subotu ujutru. Iz BG se pridruzuju Dragance i ostala ekipa. Tamo cemo da kampujemo pa smo i u nedelju tamo :)

Link to post
Share on other sites

prijatelji i drifteri iz Hrvatske potvrdili dolazak u petak u bg

Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam sa mojom makinom i dalje u grckoj tako da nema sanse da dojem :'((((, Blago vama. Puno pozdrava i soluna i navravno zelim vam dobra provod

Link to post
Share on other sites

stvarno bre jocco .... kao domacin trebao bi da nam obezbedis nesto ....

tvoj zadatak je da budes sa nama u subotu i nedelju i da se dobro zezamo ,to je to ....

Link to post
Share on other sites

Ljudi, skup je za 7 dana... ili svi imate potrebnu opremu za subotu i nedelju... ili se opet tetke i ujne udaju, braca idu u vosjku.

Potvrdili dolazak za ceo vikend: Draganče, Lonča, Milan///M3, Gadža, Gagi, moj drug Bojan i Ja. Šta je sa ostalima...

Razumem deo ljudi koji rade kod privatnika i problem im predstavlja subota jer rade, ali KG je u centru Srbija i ako postoji volja da se dođe u subotu uveče, onda će se doći, a ako ne...

Link to post
Share on other sites

Ja cu doci ali najverovatnije u subotu uvece, imam obaveza do nekih 5-6 sati, krecem za Kg i tamo sam najkasnije 8-9.

Link to post
Share on other sites

Leone pa ja sam ti reko da idem i ja jos kad smo se culi pre 10ak dana :D u koliko polazimo iz nisa? Ide samnom i BMWLoud.

Link to post
Share on other sites

Bicu tu i u subotu i u nedelju, ali u etapama sa vama ;) jer osobe sa kojima dolazim nisu iz bmw kluba :D

Link to post
Share on other sites

polazak iz bg je pomeren , u 07:00 na poligonu ... banjica , moramo biti u kg izmedju 08 i 09h

Link to post
Share on other sites

pa dok dodjemo , nadjemo se , uteramo odredjena kola za prezentaciju , raspakujemo tende i reklamni materijal , izdogovaramo se sa organizatorima .... aj dizi tu lenju guzicu malo ranije

Link to post
Share on other sites