DRIFT KING OF EUROPE


Recommended Posts

polazak iz bg je pomeren , u 07:00 na poligonu ... banjica , moramo biti u kg izmedju 08 i 09h

Šta ti pričaš kada ideš u KG .... imam ja lagano neki osjećaj da ćeš ti u petak krenuti skupa samnom jer fali nam jedan za

128493563_276164aa1e.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iz Niša u subotu u 06.30 kreću: Gagi ( sa DRUGARICOM), Gadza ( sa drugom - nema drugaricu), Milan, Ivan ( Milanov drug ) ( ni Milan nema drugaricu), Bojan, Deki i Ja. Mi dolazimo sa 4 auta. Pokret u 06.30 ispred moje zgrade. Pridruzuju nam se Kick i BMWLoud. Sve ukupno 11 ljudi sa 5 auta.

Bice ludo. Ekipa koja obećava...

P.S. Gagi je obećao tri drugarice, ako ih ne dovede onda cemo Gagija da malo, tamo-vamo itd...

Link to post
Share on other sites

perki ... cuvaj jetru za subotu ....

gagi ... lepo si rekao ...

ko izda .... pi...

Link to post
Share on other sites

Ja jos uvek ne znam da li cu doci, ortak je polozio vozacki juce, ako mu cale da kola, dolazim. Ako ne, pokusace da ga ubedi da nas on vozi (njegov cale). Drugacije nece moci... Jos ne znam sta ce biti :D

Link to post
Share on other sites

Jedva cekam vikend za ludilo u full-u sa sve slepim putnicima. :D

Druze precednice mogu neke nalepnice kluba za moju bekriju do petka? B)

Link to post
Share on other sites

kimi , jel sale sredio peticu???

Link to post
Share on other sites

Ma ja idem u KG zbog zajebancije i zbog ni jednog drugog razloga. Sator? Hotel? totalno nebitno! ( Vi svi stvarno mislite da cu ja uopste da spavam???!!) Iskreno se nadam da cu da imam podrsku od barem jednog clana bmw club-a, pa makar bio i jedina budala koja ce da non-stop zuji levo-desno Pozzz svim, ai gledamo se u KG!!!!

Link to post
Share on other sites
Dolazimo Darko TDS,Sale sa E60 i ja u subotu ali malo kasnije.bice zezanje jedva cekam

To lutko... Nesmem ni da pomislim šta će biti. Ima da izmestimo KG iz srca Čumadije.

Link to post
Share on other sites

gadzo .... kakvo crno spavanje bre .....

bmw m5 power ... bice mesta sigurno .... poslacu ti broj na pm pa se javi u toku petka

Link to post
Share on other sites

Racunajte i moju malenkost..... Najverovatnije svojom limuzinom (ako limar zavrsi do subote!).....ako ne,Dragance ima da organizuje nesto za prevoz... :preved: U svakom slucaju ZARONJA

Link to post
Share on other sites

Dragance ja ti javljam sutra u toku dana kako idem,da li da me planiras za prevoz ili ne ....POZZZ........

Link to post
Share on other sites

ma samo se ti dovuci .... lako cemo za ostalo

Link to post
Share on other sites

Hvala.... EL PREZIDENTE!!.....;-) ......

Link to post
Share on other sites
Ima jedno mesto kod mene.

Još jednom kada da se nacrtam ujutro na Banjici?

E Aliene da li mogu ja sa tobom ujutru ako ne bude mesta?....pozz..

Link to post
Share on other sites
Moze li spisak ljudi da se stavi da znamo ko sve ide

1.Miki s38

2.Darko tds

3.Bane is

4.milan m

5.Leon 63

6.Dragance

7.Milos 525

8.kick

9.Alien

10.Zaronja

11.Gadza

12.k@m

13.Nidza crveni

14.Srba

15.Perki i ekipa

16. Hermes i drugari

stavljajte potvrde ja cu ih ubaciti na spisak

Sa nam još ide Gagi, Ivan Sova, Deki e46 coupe i 2 momka što su videli poziv na sajtu, pa su me zvali da vide ima li mesta. Sve ukupno 300 miliona.

Link to post
Share on other sites