Recommended Posts

gde mogu u bg ukloniti katalizator sa m50 2,0 , i da mi pritom otkupe katalizator

unapred zahvalan

p.s. i koliko ce biti auto bucniji nakon skidanja kat. , vec imam remus i malo je bucniji vec pa nebi hteo da urla ko magare

Link to post
Share on other sites

za otkupljivanje neznam,ali znam da kod kulica mozes da izbacis katalizator i da umesto njega ubacis patronu pritocnu ili protocni lonac tih dimenzija ali za cenu neznam vec duze ne radim tamo menjao sam firmu

Link to post
Share on other sites

debeli , ja sam stavio cevke , nema razlike u zvuku ali bogami nema nesto posebno ni na gasu .... javi mi se kad budes mogao ja te vodim da skines katalizator i da ga zavaljas odmah

Link to post
Share on other sites

ok , javljam se cim prije , nije mi do gasa stalo nego je poceo da smrdi na sumpor a kazu da je to znak da je gotov. brinulo me samo da ne urla ko lud

hvala

Link to post
Share on other sites

pozdrav nesto nism primetio da su se polomili da mi odkupe sa moje petice katalizator

rado su mi ga skinuli i satvili u gepek kad se oladio jer su mi rekli da se reparacija istog ne bas nesto isplati to radi auto kiler na tosinom bunaru ja sam stavio cevku umesto njega bolje mi vuce ali koliko trosi nemam pojma :pilot:

Link to post
Share on other sites

mislim da je to vreme proslo,dok sam radio u bivsoj firmi bilo je stranaka koje su ostavljale katalizatore tako da su dolazili ovi koji otkupljuju katalizatore i davali su od 20-25e u zavisnosti od velicine katalizatora

Link to post
Share on other sites