Recommended Posts

Sutra ujutru opet idem u sup da pokušam da registrujem X3. Ako ne uspem,daću ga na oglas, kupiću Dačiju i odjaviću se sa bmw foruma pošto više nemam razloga da budem član. Neka mi Bog pomogne. Izgoreo sam od želje da sednem i vozim! Pozdrav svima, Pop Nikola, Čačak. ?

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, nikolacacak said:

Sutra ujutru opet idem u sup da pokušam da registrujem X3. Ako ne uspem,daću ga na oglas, kupiću Dačiju i odjaviću se sa bmw foruma pošto više nemam razloga da budem član. Neka mi Bog pomogne. Izgoreo sam od želje da sednem i vozim! Pozdrav svima, Pop Nikola, Čačak. ?

U čemu je problem? Što ti ne daju da registruješ?

Link to post
Share on other sites

Uvezao x3 iz Austrije, Bmw_ov diler. Osporili u supu VIN. U bmw napisali poslednjih sedam karaktera a naši traže svih sedamnaest. Reko, ukucajte u dekoder i izbaciće sve, a ovi ni da čuju. Traže novi ugovor sa celim brojem, prevod, overu potpisa kod notara! Ludilo, potegao sam prijatelja, hendlera u Austriji, da ode i naprave novi ugovor, i da pošalje. Nisam spavao tri dana od nervoze! 

Link to post
Share on other sites

A znaš šta je još ludje!? Pre par godina sam imao problem sa registracijom, Daihatsu Siriona, a prošle Kymco skutera i oba sam registrovao na ćaleta u Vršcu. Ovo nije Šumadijski rokenrol nego treš metal! 

Link to post
Share on other sites

Agonija se nastavlja... Sada ni ugovor sa bmw_om nije dobar i treba novi!?! Taman kada budem registrovao izaćiće X3 14-a generacija a moj će biti pra-pra old tajmer! Pa kako da vozači bmw_a ne budu agresivni!? ?

Doduše ja sam agresivan potencijalno pošto je auto u garaži bez tablica. Nadam se da ću uskoro pisati na temu-ovo je moj auto, ali zasada-beton liga. Pozdrav svima i molim vas solidarišite se i nemojte voziti vaše Bembare dok ne registrujem. Pop Nikola 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...