Recommended Posts

A tebi, Gagy, i tvom drugu cu da nabijem jedan dodatan klip, pa cete mozda brze da idete.

A lepo kaze Lemi, a Nidza tvrdi fabricku brzinu! To nema veze sa fabrickim brzinama, fabricke su nesto drugo!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za to da mi pozovemo drugove u plavom pa da oni lepo izmere koji auto koliko juri evo i ja se dobrovoljno javljam :blum:

A i ovi presretaci mogu da nam zavrse posao crkli da bog da

Raspituju se neki presretachi za tebe. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites

Tako nekako, ali Oni imaju Å kode Superb Ambition 3.6 V6 4x4 191kW i uz to nejebu zivu silu. Pricacu ti kako se moj zet proveo, kada su ga uhvatili na 170 km/h, na autoputu E75. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites
Ma smradovi ko ih jebe.Znas kad ce ta skoda da ide 260 i da udje u krivinu kao M,NIKAD!Sta su uradili zetu,j***m ih u usta!

Prijava, novchana kazna 35000 dinara. A na sudu mu mogu oduzeti dozvolu na odredjen period. Vozili su iza njega, snimili tablice i brzinu, a zatim ga obishli i zaustavili. Bilo je predveche. Nije ih ni primetio dok ga nisu obishli. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites
Ja predlazem u 14h kod hitne.

Ako i drugima odgovara onda smo se dogovorili

O.K. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites

Trkao sam se sa Opel Calibrom, i nisam mogo da predjem 170. tu mi je bila granica! Stoga ja vozim najsporiji 325 e30 i zbog toga podnosim momentalnu ostavku forumu!

Link to post
Share on other sites

Srbi, idemo li u nedelju za LE ili ne. Ja sam da idemo i to sa 3-4 auta. Skupimo se u 14,00 kod hitne i paljba za LE. Hajde Meraklije, da vas vidim. Prijave ovde. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites

Sada sam svima pustio SMS, pa cu znati do sutra koliko bi doslo i javljam Ti. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites

Bash lepa ideja,a steta sto ne rade cevabdzinice nedeljom da vas vodimo na pljeske. Nadam se da dolazite u sto vecem broju,a Kick gde bi se okupili,moze na onom parkingu gde je trenutno autopijac subotom.

Link to post
Share on other sites
Trkao sam se sa Opel Calibrom, i nisam mogo da predjem 170. tu mi je bila granica! Stoga ja vozim najsporiji 325 e30 i zbog toga podnosim momentalnu ostavku forumu!

Bruka i sramota,mora da laze tvoj sat,ako nelaze onda si diskvalifikovan dok ne probijes bar 200km/h.

Link to post
Share on other sites
Posto je moj IX najsporiji u Srbiji, dajem ostavku! A sto se tice kalibre, to je drugo ...

E moj brate....kazem ti ja da vozis baraku!!!! :o A sada ce cika jos nesto da te nauci...taj tvoj XO ima i petu brzinu,pa je upotrbi po nekad!!!!Samo pazi da ne probijes zvucni zid....Tako....u petoj ces dobiti tu kalibru i ne brukaj vise nasu marku :vampire: :)

A za Leskovac idemo,nego sta!!!!

Link to post
Share on other sites
Bash lepa ideja,a steta sto ne rade cevabdzinice nedeljom da vas vodimo na pljeske. Nadam se da dolazite u sto vecem broju,a Kick gde bi se okupili,moze na onom parkingu gde je trenutno autopijac subotom.

Alex nemoj da ste Pirocanci. Ziveo sam 9 meseci u LE i znam da rade i nedeljom. :) :o :vampire:

Link to post
Share on other sites