Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo je super aj ove nedelje da se okupimo malo vise,ljudi odazovite se sneznom drift pozivu,

jos malo pa NESTALO. ;) :D ;)

Link to post
Share on other sites

Hajde bre Dusane, postavi slike od prosle nedelje, slikao si i nista. Nema me par dana na forumu i kod tebe odmah neozbiljnost. ;)

Link to post
Share on other sites
Bruka ziva, ja jedini sa E30, pa sam morao da se parkiram sa strane.

Zato, kupujem dobar E36, da se bolje uklopim u drustvo.

P.S. Stvarno zelim da predjem na E36, ko zna neki dobar, nek mi posalje ponudu na PM

10052008383zb8.th.jpg

10052008386pu4.th.jpg

nbbps7.th.jpg

Da li te interesuje da pricam?

Link to post
Share on other sites

Evo slike sa danasnjeg skupa bilo je njih vise sa autima, ali su otisli ranije zbog obaveza ( Bobby, Hermes, Deki, Nemanja, Bankovic sa ///M3 3.2 od 321HP, Sale i Slobo), a mi smo posle skupa posetili parking DIN-a i sve je bilo super, dok Milan ///M3, nije uzeo da provoza Alexa i tu se pojavilo obezbedjenje i ... ajmo momci razlaz.

PC260010.JPG PC260011.JPG PC260012.JPG

PC260012.JPG PC260016.JPG PC260017.JPG

PC260025.JPG PC260026.JPG PC260027.JPG

I za kraj mutacija Alex-ovog PT Cruiser-a ( Kiza i Ja smo ga malo modifikovali da se mnogo ne odvaja od nas)

PC260014.JPG

Link to post
Share on other sites

Bilo je super nego sledeci put da se slikamo cim svi dodju,jer se uvek slikamo na kraj kad ode polovina.

;) :) :preved:

Link to post
Share on other sites
Sve je to lepo,ali brate leon63,sto onu oznaku 320i stavi sa leve strane ;)

Zato sto je na desnoj bila neka nalepnica Shark, i ocrtao se obod iste na gepeku, pa ako stavim znak na to mesto, kada se zagleda vidi se malo ovalni obod od znaka. Zato je SRB na desnoj a oznaka 320 na levoj. Je*i*a.

Link to post
Share on other sites

Ne verujem da cemo se skupljati vise tamo,odmah izlazi obezbedjenje i tera nas,zato sto je privatni parking duvanske industrije.

:D :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites