sta ugraditi u e39 523i


Recommended Posts

pozdrav

nisam neki ljubitelj plina jos od detinjstva ali koliko je benzin otisao gore dvoumim se vise puta

posto nisam upoznat sa detaljima voleo bih da mi neko objasni sta i koliko je

koliko ja znam auto ja sestak i kazu mi u BRC da je plin za njega sekvenc i da kosta oko 1100 do 1400 e sto je malo nenormalno za tu cifru kad ja da ga odplatim kad sada trosi do 10 do 14 litara benzina koliko ce da trosi plina pola ili manje da bi mi se isplatilo i sam plin nije bas nesto bogzna sta jeftin ako ga trosim duplo to je propast na kvadrat i protom gubum deo korisnog gepeka

Link to post
Share on other sites

Obrati se Ranku(M5lpg) covek je expert za sekvent i mislim da je malo ispod 1.000-ke za tvoj auto,covek radi stvarno novije automobile,licno sam video u servisu na ugradnji Hartge 5.0 e39 i nov Jeep cherokee 3.7.Isplati se sigurno,ne tako brzo ali je isplatljivo jer pretpostavljam da auto ostavljas za sebe cim si se odlucio na takav korak!

Link to post
Share on other sites

Sa sikvent uredjajem kada je sve kako treba ce ti trositi isto ili max 10% vise plina od benzina,tako da ce ti se sigurno isplatiti,kada bi ti trosio duplo naravo da ti se ne isplati

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja u 528i imam Tomasetto i zadovoljan sam. Trosi oko pola litra vise ali performanse su iste.

Ja bih ti preporucio ugradnju kod Ivana Todorovica u AC Rasic.

Link to post
Share on other sites