Igrice za komp


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Need for speed je izuzetno dobar. Mada karbon mi se najmanje svideo. Most wanted je kul, sve do momenta kada se pocinje voziti tako suludim brzinama, da ono vise nema smisla. Igrao sam je zbog m3, a na kraju ga nisam ni vozio, jer nisam zavrsio igricu, a nisam provalio kako ovako da ga vozim, ni u quik race-u.

Porse je bas dobar npr. Gomila modela, kroz istorijat, sa gomilom podesavanja na automobilu, pa cak i pritiska u pneumaticima...Napravljen bas da se upoznas sa porseom..

Link to post
Share on other sites

torenti jesu iz raja izasli al brate brzina smara :preved:

a direktan link svakako ne postoji jel se to nikom ne isplati

Link to post
Share on other sites

KICK moj covek samo lfs i rfactor to KICK to je najrealnije dobro i gtr2,3,4.

Kad sam gledao 5.brzinu na diskaveriju, i kao tiff je bio pozvan da nesto ne znam ni ja sad za tu igricu(GTR4) vozi, seo je

u bmw m3, izaso na stazu i kao namerno napravio kiks sa rucnom il nesto tako uglavnom okrenuo se 180 stepeni, kad je istu tu gresku napravio u igrici desilo se isto sto sto i u stvarnosti, a kola koja su u igrici radjena su po kolima iz stvarnosti

Link to post
Share on other sites

Odlicne voznje samo nema nista bez G25 ja mu se vec duze vreme razmisljam mada i MOMO je dobar ali nema 900 stepeni za drift kao G25 :preved:

Link to post
Share on other sites

e ali potpuno isto i ja razmisljam, samo g25 i to vec duze vreme :preved:

i momo nije los

Link to post
Share on other sites

LIVE FOR SPEEEEEEED! Igram i NFS U2, ali LFS je 100% realna igra, sto se tice handlinga! Samo ne znam kako da otkljucam one ostale automobile, imam samo 3, i 3 staze. Hteo bih da otkljucam i S3 (svi automobili), ali ne znam kako... A necu da se konektujem na net!

Link to post
Share on other sites

drzim se underground-a prvi i drugi deo .... pogotovu drift

Link to post
Share on other sites
Jel zna neko direktan link za download neke dobre igre u full verziji npr Pro street

Alex imam ja Pro Street, pa ako si zainteresovan kontaktiraj me preko PM da se iskombinujemo.

Inace meni je Pro Street najbolji iz NFS serijala, a i ToCA Race Drvier nije losa igrica.

Link to post
Share on other sites

kick , koja je to verzija LFS-a

aj da organizujemo neki online turnir???

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...