Recommended Posts

polazak sa bezanije za sve informacije kontakt na pm ...... ovde cemo stavljati slike

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Opet je pocelo.................. ;) :big_boss: ;)

opet su pocele trke ubrzanja na 402m svake nedelje su okupljanja na banjici i posle toga krecemo do odredista gde se odrzava :P ;) :P :P

Link to post
Share on other sites

Ja taman mislio ovo normalan forum ;) koji bre drag ,kidanje lamele, nosaca motora itd... ajmo da se peglamo po gradu pa da vidimo sta je zanimljivije, svako zna da isalta brzine od 1-3 ili max 4, malo je onih koji stvarno znaju da kidaju automobile na pravi nacin , fuck drag :big_boss: ;)

Link to post
Share on other sites

ko voli drag nek izvoli ,ko voli jurcanje po gradu ..... takodje nek izvoli , ja sam i za jedno i drugo ..... svaki dogovor moguc

Link to post
Share on other sites

pih.... sta je to za tebe, svrati i ponesi Dzoniju soma dinara bonova za gorivo B)

i transporteru drugi motor :preved: :preved: :o :D :D Jaci

Link to post
Share on other sites

Nismo deca, znamo da nije sve u motoru, al' ko zna..... Kocka nikad nije lezala kao E36 to znaju i babe, zivi bili pa videli :preved:

naravno kralju da nije ima i u pameti dosta toga kad oce neko da se poteze sa jacim autom!!!!na 402 metra :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa isto sam ja spomenuo ako nisi primetio da je ovo topic za drag onda se podrazumeva da nema veze sa "peglanjem krivina" :preved: :preved: B) ali opusteno cemu diskusija :o :D :D

Link to post
Share on other sites