Recommended Posts

Skoro sam kupio e36 sa M44 motorom.

Zadovoljan sam kako ide i kako vuce. Novi projekat kako bih rekao, ima da se ulaze h njega ali nema veze merak nema cenu.

Elem, na 5400 obrtaja motor radi kao da probija blokadu, znaci nece da vuce u tom rasponimu. Desava se nekad da se razobada i svirne preko 6500 ali to je kratko vreme. 

Zamenio sam svecice, kablove, filter goriviva i senzor radilici i opet iato.

Inace ima plin al trenutno nije u funkciji.

I ima problema sa startom na hladno, moram jednom da zaverglam, pa kad drugi put zaverglam pali, a posle pali iz prve. Na dijagnostiku ne mogu da ga zakacim jer amo probali dve nijedna ne prepoznaje, tj ne moze da pristupi motoru.

Ako neko zna nesto o tome znacila bi mi svaka pomoc.

Hvala unapred. 

Link to post
Share on other sites
Just now, Ligadzentlmena said:

Skoro sam kupio e36 sa M44 motorom.

Zadovoljan sam kako ide i kako vuce. Novi projekat kako bih rekao, ima da se ulaze h njega ali nema veze merak nema cenu.

Elem, na 5400 obrtaja motor radi kao da probija blokadu, znaci nece da vuce u tom rasponimu. Desava se nekad da se razobada i svirne preko 6500 ali to je kratko vreme. 

Zamenio sam svecice, kablove, filter goriviva i senzor radilici i opet iato.

Inace ima plin al trenutno nije u funkciji.

I ima problema sa startom na hladno, moram jednom da zaverglam, pa kad drugi put zaverglam pali, a posle pali iz prve. Na dijagnostiku ne mogu da ga zakacim jer amo probali dve nijedna ne prepoznaje, tj ne moze da pristupi motoru.

Ako neko zna nesto o tome znacila bi mi svaka pomoc.

Hvala unapred. 

Ako neko ima neko iskustvo ili neki savet pisite.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Indorile said:

Proveri dizne i komp.

Hvala baki, Planirao sam da ih otkacim i odnesem na ciscenje, ako Bog da sad za vikend. 

A kako da proverim komp kada ne moze da pristupi dijagnostika ni motoru ni karoseriji?

Edited by Ligadzentlmena
Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Indorile said:

Nadji drugi i probaj, cim ne moze da komunicira dijagnostika nesto oko njega je u maleru.

Aha. Dobra ideja, probacu.

Vidis po Vinu je u autu bio m42 i po Vinu je 94,

A sad je m44, sa tim sto se vodi na 97.

Pretpostavljam da  kad au ubacali motor da su mu podigli i godiste, posto je to pre moglo. 

Da, moguce je da je ostao stari komp pa je komunikacija losa.

Link to post
Share on other sites