Oskrnavljena svetinja


Recommended Posts

Kokanda bi' ja vol'o da meni neko tako oskrnavi moj auto, nesto poc'o plin da mi puca... da nije filter pun ili membrane o'cle do vraga?

Link to post
Share on other sites

Majke mu ga ..., neka ugura i kotao na ugalj, samo da se kotrlja onako kao na snimku :preved:

Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno zasto pljujete po vankel motoru?

Pa zar je Japanac glupav sto ga gura u svoja kola?

Zar onaj auto sa vankel motorom lose ide?

Pa sta ako ga je stavio u Bmw... jbg i oni vole tu skoljku ali taj motor.

Nekom se ne svidja moj branik na kolima, moja rucica menjaca ili cir na dupetu u vidu plinskog punjaca,

ok, ali nemojmo pljuvati po tome, razlicita su iskustva sa raznim motorima i razliciti su ukusi za visual look.

Link to post
Share on other sites

Ma ok je to za motor i skoljku to stoji!Ali kombinovati neke stvari kao npr vankel i BMW skolju ....ne znam ne svidja mi se to jbg.Ako radish BMW radi ga kako treba a ne ovako meshano! :lol:

Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju svaka cast!

Previse drzite do toga bmw i samo bmw, cenim da mali procenat Vas to stvarno i misli i da bi se bunio kad bi dobio ovakvo nesto...

Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju svaka cast!

Previse drzite do toga bmw i samo bmw, cenim da mali procenat Vas to stvarno i misli...

P.S. Kako sam jebeno uspeo da postujem dva puta, kad sam isao na edit?!?

Link to post
Share on other sites

Odmah da ti kazem; nije samo BMW, volim ja sve automobile sa zadnjom vucom (BMW najvise). Ali takodje obozavam Ladu, starije Citroene itd... Ali nekako mi je trulo, BMW sam po sebi ima do jaja motore (jace od Wankela), lik je mogao bilo sta da ubaci. Ne znam... Cenim vasa misljenja ali meni je ovo po malo glupo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jedo je uraditi to na swom autu( nikad u moju bembaricu ne bi ubacio nesto drugo osim bmw-ovog motora),

a drugo je da ti neko pokloni ovakvo cudo, pa ne znam ikog ko bi se bunio da besplatno ima ovo.

I to uvek pricamo, pa ne bi se bunio da ti neko pokloni, ne bi se ja bunio ni da mi ficu neko pokloni.

Swaka cast, extra je i sve, al ja to nikad ne bi uradio.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja volim samo BMW i to je to,a taj vankelov motor ako je toliko dobar sto ga ne ugradjuju u svaki model,taj motor jedino daje vise konja iz male zapremine,ali potrosnja-UZAS,sa toliko goriva se hrane mnogo veci BMW motori,i kada bih ga dobio vozio bih ga do piste i nekako zaglavio gas(naravno bez mene unutra) i pustio bih ga da se zakuca pod punim gasom negde j***m ga u usta smrdljiva bas!!!!!

Link to post
Share on other sites

zvuk je stvarno ko kosilica iliti motorna pila..

i sta kenjate "bolje nego plin", niste vozili ni jedno ni drugo, inace bi imali pojma kakav je plin sada u 21. stoljecu i da malo drugacije funkcionira. nije to ferga na stojadinu koji si ugradio kod susjeda u dvoristu izmedu muzenja krava i skupljanja jaja.

Link to post
Share on other sites

e da, i j**o ja one koji bi jebali plin u bmw-u! kolko puta tu ljudi na forumu moraju ponavljat da ga niko nebi imao (pogotovo jer instalacija nije besplatna), ali ako je benzin na plafonu, a place na podu, onda ga je***. sretni vi kojima tata placa gorivo, a svaka cast onima koji si mogu zaradit. ali ONDA NE SERITE PO NARODU ! nekima treba auto za svaki dan, sa njim rade ( ja na primjer) i idem cesto do dalmacije ili brzam po gradu. nije bmw meni samo za gust, nego i za zivot. a ponovit cu, blago onima koji nis ne rade a lova za benzin je tu...

Link to post
Share on other sites
...i kada bih ga dobio vozio bih ga do piste i nekako zaglavio gas(naravno bez mene unutra) i pustio bih ga da se zakuca pod punim gasom negde j***m ga u usta smrdljiva bas!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites