Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepe felne ne diraj nista i nemoj farbati srce felne u boji kola naruzices ih nek ostanu silver

inace auto je extra

Link to post
Share on other sites

Felne stvarno mnogo lepse izgledaju na kolima i to, po meni, bez poklopaca!

@leon

Zar nije propisano da prikljucak za plin mora da bude spolja??? Cuo sam da drugacije ne moze da se atestira...

Link to post
Share on other sites

i ja sam razmisljao da ga stavim pored chepa rezervoara ispod poklopca pa da navijam onaj adapter kada punim,samo moram videti kod nekog kako je to stavljeno.....posto mi izgleda malo tesno tamo......

jbg za boju josh nisam pametan,mislio sam ako ih ofarbam u tamnije sivu da ce biti malo punije....jer ce venac biti poliran....

Link to post
Share on other sites

boki je u pravu,nemoj nista farbati,ispasce bezveze.sto se poliranja tice to je ok.inace mu stoje bas lepo.koliko si platio za ispravljanje felni

Link to post
Share on other sites

kum je nosio negde i banovce ispravljanje je za 17 mislim 800 din ali je kod mene bilo krivo i srce pa je cena bila 1000 din po komadu...ljudi rade super....kom je vozio kod njega,ja nisam stigao da nosim,kaze da kod njih nose i mnogi bg servisi koji ne mogu da urade,,,covek radi i varenje...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

igradio sam ksenon i sada je super :) chekam da sve to lepo upakujem pa cu slikati i okaciti fotke.

nego me nesto intresuj,na zadnjoj glavcini gde je spoj sa gornjom viljuskom,dali su ono silen blokovi ili nesto drugo?koliko je tesko izbiti iz glavcine,i sta da trazim kada budem zvao da vidim za cenu,posto mi sa desne strane ima malo lufta pa bih da zamenim....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

treba mi pomoc nekog ko zna da radi u photoshopu

ovih dana trebam da zavrsim poliranje ovih 17-ica pa hocu i da ih farbam ali neznam koja kombinacija bi bila najbolja pa ako neko moze da mi odradi u fotoshopu?

znaci venac ce biti poliran,a kraci ili neka svetla siva metalik ili boja auta ili tako nesto samo da vidim sta najlepse izgleda.....ako ima neko raspolozen ,hvala unapred

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

drugari dali je e36 imao fabricki naslon za ruku na obicnim sedistima.....voleo bih da ga ubacim....ali gde god sam pitao kazu da nema...pa se u najgorem slucaju razmisljam da uzmem neki univerzalni...;(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...