Recommended Posts

Po slikama se moze reci da je kilometraza ok ali cena.....daj mi tih 11500 ako moja kockica ne bude bolja od ove ubij me!!!! :)

potpis

za 11000 kupis nov motor iz fabrike

BMW part katalog

Link to post
Share on other sites

Cijena je katastrofalna, u PG ima bolja 3 a racunam bi je da o za 3 puta manje novca (prvi je vlasnik i nikad je sapunicom nije oprao a kupio je garazu zbog nje).

Super mu je jambolija na sicevima... :)

Link to post
Share on other sites

Da je skupo preskupo je ali zamislite kakvi su tu trapovi,menjac,sedista (predpostavljam da su kao nova ispod onih groznih presvlaka) sa 4500km?Na Zapadu prvi vlasnik,prva boja,mala kilometraza (tamo je vracanje kilometraze krivicno delo) ocigledno imaju cenu!

Link to post
Share on other sites

Apsolutno se ne slazem s vama.

Auto iz tog godista, sa 4500 km, vrijedi i vise.

AUTO JE KAO NOV! Auto ima 4500 km, pa dajte ljudi. Koliko ce da vrijedi jos 20 godina? I gdje danas mozes da nadjes ovaj auto?

I ne slazem se da auto moze da propadne ako se ne vozi. Autu je lakse da stoji u garazu dan i noc nego da se natovari, da se vozi po rupama, da se ganja....to je bolje za kocnice, za karoseriju, za trap, za plastike.....za sve. Jedino motor valjda upalit jednom u 6 mjeseci, a izlgeda da ovaj je vozen bar malo.

Link to post
Share on other sites
Po slikama se moze reci da je kilometraza ok ali cena.....daj mi tih 11500 ako moja kockica ne bude bolja od ove ubij me!!!! :)

Objasni mi kako.....ali sve u detalje....

Link to post
Share on other sites
Neki stariji nemacki gospodin koji je, kojim slucajem, ovaj auto koristio nedeljom do pijace i nazad (pored jos 3 auta u garazi) ne bi se vozio u ovakvom enterijeru.....naivno, naivno....

Sigurno da se ta cifra ne trazi tek tako,tamo postoje evidencije kilometraze prilikom registracije (kod nas je to samo figurativno),enterijer tj presvlake (hvala bogu skidajuce) jesu grozne ali datiraju iz starijih vremena.Ne znam zasto svi pominju voznju do pijace i nazad kao ilustraciju male kilometraze,ja sam na auto pijaci cuo bolju "zvaku": da je auto koriscen samo za svadbe i sahrane.....Sta ako je ovaj gospodin zaglavio na robiji 25god a auto bio garaziran?

Link to post
Share on other sites

Guma stari, to je neminovan hemijski proces, i siguran sam da mu silen blokovi ili sva creva u motoru nisu dobra. Odnosno, dobra su, ali bi svaki cas mogla da puknu, iako izgledaju savrseno.

A takav primerak treba u muzej staviti, glupo je voziti ga sad kad vec nije vozen tolike godine

Link to post
Share on other sites
.....Sta ako je ovaj gospodin zaglavio na robiji 25god a auto bio garaziran?

Ne, to..nego...taj gospodin je umro pre 20 godina...a zena je, zbog uspomene na njega, cuvala ovaj auto u garazi..

Ne znam zasto toliko "padate" na ovakve ino oglase....da je ovaj auto u Srbiji svi bi ste komentarisali da je zardjao od stajanja..i u Nemackoj postoje propusti u odrzavanju, proracunati Nemac ce radije da da 10 evra za ulje nego 15, a smotanoj, debeloj Nemici ce se cesto desavati da ubaci u trecu umesto u petu, da se nasadi na bankinu ...itd....itd...sve je bre, isto, i tamo i ovde postoje picajzle a postoje i foliranti.

Link to post
Share on other sites
Ne, to..nego...taj gospodin je umro pre 20 godina...a zena je, zbog uspomene na njega, cuvala ovaj auto u garazi..

Neverovatno je koliko takvih slucajeva ima, cak i kod nas. Znam da jedan BMW iz 1968. koji kao uspomena na pokojnog muza stoji garaziran u bloku 70 vec dobrih 25 i kusur godina. Baba nece da proda ni za svo bogatstvo sveta. Takodje kod mene u kraju ima jedan Opel Olympia iz 1936. koji je presao mozda 20ak hiljada km.

Link to post
Share on other sites

U jednom selu kod Šapca u garazi stoji parkirana 633 78god,presla pravih 17000km , a takodje imaju i e36 m3 3,0 sa 50000 km 92god ,inace ljudi zive i rade u Svajcarskoj i desi se da ne dodju po 3-4 god,a odlicno znaju da ce za svaki od ovih auta za koju godinu moci da uzmu stan u Bg od 100 kvadrata na vracaru ,tako da ne cudi ova cena/ne mogu da otvorim sliku/ ali ako je to stvarna km sigurno vredi i vise :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ne kazem da ne vredi!Samo...pomislite na obicne smrtnike koji automobile voze!!!E tu se postavlja pitanje cene.Za te pare,ako ih ulazem u svoj auto,vozicu se sigurno duze nego sa ovim autom a da ne ulazem nista.

Vredi auto ali da stoji u garazi i provoza se dva,tri puta godisnje za merak a to je daleko od realnog exploatisanja automobila!!!

Znaci...u garazi imam jos par auta,lepu kucu,dobru firmu,dubok dzep a ovaj volim!!!Tako moze.

Link to post
Share on other sites
U jednom selu kod Šapca u garazi stoji parkirana 633 78god,presla pravih 17000km , a takodje imaju i e36 m3 3,0 sa 50000 km 92god ,inace ljudi zive i rade u Svajcarskoj i desi se da ne dodju po 3-4 god,a odlicno znaju da ce za svaki od ovih auta za koju godinu moci da uzmu stan u Bg od 100 kvadrata na vracaru ,tako da ne cudi ova cena/ne mogu da otvorim sliku/ ali ako je to stvarna km sigurno vredi i vise :prankster2:

Zanimljivo. 633 se prodavao u Americi. Automobili svakako vrede dosta, ali tesko da se za te pare jos moze uzeti stan, pogotovu na Vracaru :) Za nekih 50ak godina mozda...

Link to post
Share on other sites
Krsina od 25 god. Auto nije nista posebno..To sto je tako malo vozen je grehota koja se ne moze nadoknaditi.

To su kola koja imaju smek i posle 25 godina....A za taj tvoj Mercedes w 115 i baba od 90 godina bi rekla da je definitivno out!!!

Link to post
Share on other sites

TOOOO, samo sam cekao reakciju!

Kakav bre smek za 11500e! Taj koji za taj auto da te pare nije smeker, nego budala..

Ovde nije rec o mom autu nego o tom sto si ti naglasio, tako da se ne javljaj povodom mog auta!

Link to post
Share on other sites
TOOOO, samo sam cekao reakciju!

Kakav bre smek za 11500e! Taj koji za taj auto da te pare nije smeker, nego budala..

Ovde nije rec o mom autu nego o tom sto si ti naglasio, tako da se ne javljaj povodom mog auta!

Po tebi taj auto vredi 1000eur ali gde naci auto sa tako malom kilometrazom?To i nije auto za takve kao sto si ti.Ti bi verovatno kupio za te pare neki e39 330d sa 300000 km a onda bi kukao i lelekao za neku npr. viljusku koja kosta 300-400eur....

Link to post
Share on other sites

Po meni je grehota prodavati taj auto ako je stvarno dobar.

Druze, ako si nameravao da kupis taj auto, samo napred..

Znas i sam da ovi modeli nisu retki pa da im cena moze biti tolika.

Sto se tice moje kupovine, vrlo jednostavno i bez prepucavanja..ne, ne bih kupio sta god si naglasio.

Link to post
Share on other sites

Nisam upucena u propise..ali...kad budemo postali pridruzeni clan EU kao Hrvatska, mislim da ce biti skinuta zabrana na uvoz polovnih automobila?

Inace, E30 po meni definitivno ima shmeka...zavisi sta se kome svidja...gledala sam sta se moze novo kupiti za 11500eur? Skoda fabia, Ford Fiesta, neki manji Hyundai, Kia, Opel Astra, Toyota Yaris..to bi valjda bilo to.

Link to post
Share on other sites

Ej bre ljudi znateli vi sta je 11500, kupis kockicu za 2000, e i ostaje ti jos 9500 na sredjivanje, 9500 ne bi znao kako da istrosim....

Link to post
Share on other sites