e36 320i Coupe '95


Recommended Posts

ANGEL EYE'S je na svom mjestu :) zahvaljujem kolegi Babicu... evo malo slika :)

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg

06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg

11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

16.jpg17.jpg18.jpg

ja sam prezadovoljan, kako se vama cini?

ps. skinuo sam folije sa farova jer su se odlijepile od pranja, al stavit cu ih opet :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au ostao sam bez texta. Ne zna se sta je bolje. Auto, okolina ili dar za nacin fotografisanja. Ove Andjelke vrede svaku paru.

Link to post
Share on other sites

heh, Babicu samo ti pali :) ma sledece su definitivno opruge, jer sramota me vise da ga vozim ovako visokog... :)

ps. Vecina slika je slikana na Brajice - iznad Budve, juce isao za Podgoricu pa mi palo na pamet da stanem da slikam :) slikano je telefonom tako da i nije neki kvalitet... al dobro...

Link to post
Share on other sites

uh, prelep je coupe, prelep, swaka cast skidam ti kapu kako si ga sredio

p.s. slaem se sa babicem za xenon u maglenkama :)

Link to post
Share on other sites

A Brate super su ispale,al daj radi nesto na spustanju predjeg kraja na sve misois sem na to,place za spustanjem....Dje si stavljao prstenevo,ispred unutrasnjeg stakla cini mi se?

Link to post
Share on other sites

da da, ispred unutrasnjeg stakla :) namucio sam se posteno dok sam ih postavio... a opruge cu komplet mjenjat, znaci spusta se i prednji i zadnji kraj :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Odlicne slike,lep auto i jos da mu odradis to spustanje kao sto si rekao,crni grill i crna mrezica,i da ne diras vise nista. :big_boss:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

e ovako, ovo je stiglo prije par dana iz Njemacke zahvaljujuci kolegi sa foruma :o

-60/-40mm

Image748.jpg

a rezultat je sledeci:

Image751.jpgImage754.jpgImage756.jpg

bice jos slika.... kako vam se cini?

ps. evo sam na brzinu odradio sliku gdje se vidi razlika prije i poslije spustanja... nije nesto slika al jbg, vidi se sushtina...

aham.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.