e36 320i Coupe '95


Recommended Posts

eeeeeee pa gospodo NAPOOOOOKON su legle dugo ocekivane "///Motorsport" felne.... evo nekoliko fotografija napravljenih prije sat vremena, a bice ovih dana i fotografija u dnevnom izdanju ;-)

92781498df5396f772039e100a21f157.th.jpg 308dbb9c1ce11af3306081f4edb9d017.th.jpg 88fb7d484da0e3da52eccd38b001cf54.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

ako pobedi , bice totalno zasluzeno , mislim da bilo jako kolegijalno da odemo na www.automreza.com i damo svoj glas

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Felne i /// M3 s ;) :ok: :preved: pojleri su mu legle, kao budali šamar. Svaka čast...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

xenoni kupljeni juce kod babica... pa bi ovom prilikom iskoristio priliku da se zahvalim mojoj jako ljubaznoj drugarici Vladici (ili ti sa drugih foruma osoba pod nick-om CICI) koju sam "muchio" da mlati sa kraja na kraj Beograda da preuzme xenone od Babica i da ih dostavi mom rodjaku koji sutra veche krece za Herceg Novi.... zahvaljujem se i Babicu na saradnji :vampire: :vampire: :vampire:

slike kad SVE bude gotovo.... :kiss3: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

xenon rules :vampire: :vampire: :vampire: juce sam bio kod majstora da vidim kako napreduju radovi... hmmm, pa moglo bi se reci da se privodi kraju, cekam jos transportera da mi posalje lip....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

interesuju me ovakvi farovi...

FKFS017.jpg\

znaci ne ovakvi nego ovi kao sa prve slike...

e36feketeel.jpg

dje to da nadjem i koliko para?

ps. xenoni stigli, lip stigao, auto se polako privodi kraju, evo ravno dva mjeseca je kod majstora...

Image000.jpgImage006.jpgImage007.jpg

Image002.jpgImage003.jpgImage008.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Druze nadam se da si pogledao moj post o "KVALITETNIM" da ne kazem djubretarskim e-bay farofima, koji su inace izgoreli...

Kupi ti lepo prave, stavi ksenone i neces imati problema.

Link to post
Share on other sites

Pogledaj što sam Ja stavio ZKW-ove farove sa sočivima i Angel eyes. To su orginalni farovi za E36 coupe. Malo se teže nalaze, ali vrede. :) :P :buba:

P.S. I Ja sam čuo Da su se ovi gore loše pokazali. Samo su lepi na oko, a koštaju tamo 129 eura i dok Ti neko donese...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.