e36 320i Coupe '95


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eo konacno sam se smilovao da ga slikam B) :D :lol: i odmah da vas zamolim da ne ostavljate komentare tipa "spustaj to, previsok je" i slicno... jer sam u potrazi za spiralama od M3, nikako da ih nadjem... amortizeri su promjenjeni i jos cekam spirale... dalje, ova mrezica na branik ce ici u crno, i obavezno moram uzet one usise na branik sto idu pored maglenki jer je ruzno sad kad je tu rupa... ostalo je sve na mjestu, xenoni rade kako treba, zadovoljan sam, ne mogu se uporedit sa obicnom svjetlima... preveo sam ga na svoje ime, dobio nove tablice i takooo....

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg

06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg

11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg16.jpg

17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg

22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg

27.jpg28.jpg

Link to post
Share on other sites

Opasan auto extra su mu ove motorsport felne ......jedina stavka koja me zestoko nervira je ove nove tablice tako su velike i ruzne (bar za moj ukus) zakon su ove nase stare male i prakticne ....

Link to post
Share on other sites

jebote , kad pogledam prve slike i uporedim sa ovim zadnjim ..... djavolski posao si odradio .....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

zadnji lonac ce se isto mjenjat, tj. radit ce se nesto po pitanju zvuka .... antenu sa krova sam skinuo prije par dana, mnogo je ljepse.... mrezicu jos nisam ofarbao, al imam namjeru, bar dok ne kupim originalnu...

*bokibmw: sto se tablica tiche, i vi cete uskoro dobit istu dimenziju tablica tako daaaa... sta je tu je.... meni su dosta ljepse ove tablice od starih, nekako su savremenije... one stare su iz titovog doba

Link to post
Share on other sites

Auto je extra, ali što kaže Babić slike su urađene... nemam reči. Svaka čast na uložen trud. :) :D :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.