Recommended Posts

Bas i neznam puno oko kompa i postavke slika.A i sam komp nesto zeza,pa se sluzim bratovim da postavim slike.Ako je uredu trebalo bi da se vidi na prvom postu kada se klikne na sliku.Dodato je jos nekoliko slika.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Lijepo, ocuvano...osim "fleke" desno od znaka. mislim da ti to i nije problem za popraviti

Nije to bas jedina fleka ima tu jos po koja sitnica.No na slikama se nevidi sve.Ali se nadam u dogledno vreme da ce to biti reseno.Ide se nekim redosledom sta je vaznije .Sve u svemu ja sam zadovoljan!Ipak je to dosta godina i zahteva dosta truda da se i dalje ocuva takvo stanje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

lepa kocka :vampire: ,fabricko stanje,eventualno da se uklone ovi plastikaneri :vampire: na felnama (ja bi) ali to je tvoj izbor.da uzivas i dugo se vozis! :vampire:

Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam o tome. Bilo je i na forumu ponuda za originalne felne po povoljnim cenama. Medjutim najveci problem je ,,vreme,, tako da ce to da malo priceka.

Link to post
Share on other sites

Stvarno lepa kocka, sa određenim izmenama, super auto. Dobar izgled za svoje godište. :) :D :)

Link to post
Share on other sites

Jao kockica imao sam isti model i isti M10 motor neunistivi su!!! Ja sam s mojim presao za 5 godina skoro 350000 a na satu je bilo kad sam ga uzeo 245000 sad ti vidi kakav je to motor...Inace najzahvalniji je za turbo i daje ludacke rezultate...Prijatelju taj motor je u bmw formuli 1986 davai s turbom 1300PS pa ti vidi iz 1573ccm3...Inace ja sam skinuo deklu...prajmer i mat crna farba pa smirglom strpljivo skinuo farbu sa izbocina i znaka i ispalo je fantasticno...POZDRAV I NEKA TE SLUZI BEZ PROBLEMA

Link to post
Share on other sites
Jao kockica imao sam isti model i isti M10 motor neunistivi su!!! Ja sam s mojim presao za 5 godina skoro 350000 a na satu je bilo kad sam ga uzeo 245000 sad ti vidi kakav je to motor...Inace najzahvalniji je za turbo i daje ludacke rezultate...Prijatelju taj motor je u bmw formuli 1986 davai s turbom 1300PS pa ti vidi iz 1573ccm3...Inace ja sam skinuo deklu...prajmer i mat crna farba pa smirglom strpljivo skinuo farbu sa izbocina i znaka i ispalo je fantasticno...POZDRAV I NEKA TE SLUZI BEZ PROBLEMA

cek,cek,pa to onda znaci da si presao blizu 600.000km!

very,very good!ja sam negde na pola puta,ali vec pomalo cokche :angry: :( ,da se tako izrazim(naravno bregasta,stara boljka kod M40) :angry: .ali,drzimo se,hahaha,i guramo dalje :) :angry: !poz! :prankster2:

Link to post
Share on other sites