Recommended Posts

Ja sam mu danas narucio dva para xenona, za mene je cena bila po 65€. Ukupno 130€, a za ostale ne znam...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kada se gleda uzivo uopshte ne izgleda napadno

shljashti ko i svaki xenon ali je nekako qltivisanijeg izgleda.

nema onog plavetnila uopshte nego je bash pure white a iz nekog ugla izgleda chak i malo zuchkasto

fabrikana bre

Link to post
Share on other sites
kada se gleda uzivo uopshte ne izgleda napadno

shljashti ko i svaki xenon ali je nekako qltivisanijeg izgleda.

nema onog plavetnila uopshte nego je bash pure white a iz nekog ugla izgleda chak i malo zuchkasto

fabrikana bre

Jako je lepo kada covek koji se bavi prodajom necega, bilo cega, sasvim iskreno i otvoreno prica o tome sta je najbolje, bez obzira sto zna da je hype na nekoj drugoj strani (citaj: od 6000K pa navise). Klincharija i neobavesteni se loze na plavo, ljubicasto...i da ja prodajem HIDove, uvaljivao bi im to samo tako, i pucao bi mi ***** da im objasnjavam sta je ZAISTA najbolje, ko ih ***, nek' se loze na plavo... ALI ne i Babic! Covek radi na tome da izmedju ostalog i obrazuje gradjanstvo, posetioce foruma i njegove musterije sta je "prava stvar", a sta je rice. Babicu, delujes kao A++ prodavac. Keep up the good work.

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre neki dan skinuo moje 8000 K i stavio od 6000 K, jer je covek zapeo za 8000 K i gotovo. Dao sam mu moje.

P.S. Nemoj tako o Babicu, istopice se... Korektan prodavac nema sta. Neznam da li neko pozalio za robu i usluge.

Link to post
Share on other sites

josh po neka mushterija

039-1.jpg

042-1.jpg

041-1.jpg

ova poslednja je odgovor na ljiljino pitanje:

meni samo svetli onaj krug u sredini... ne znam da li to tako treba :)

TO TAKO TREBA :)

Link to post
Share on other sites

He he, neki od nas plaču da im taj krug u sredini u odnosu na neosvetljeni deo prstena bude sto izraženiji. :) Da, naravno da tako treba...a kod OEM xenon projektora je još jasniji taj krug koji odvaja svetlo-tamno, mada ni mi sa projektorima za halogene ne možemo baš da se žalimo. :) Xenon projektori imaju i onaj kao "štitnik" oko projektora koji dodatno brani da svetlo beži sa strane...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

gospodo draga, :)

nova pravila slede.

zbog pojedinih mushterija primoran sam na sledeche korake.

garancija u buduche vazi samo u sluchaju kada su xenoni ugradjeni kod mene.

zao mi je, ali to je jedini nachin da mi vishe ljudi ne vrachaju sijalice koje su pochele da blede jer su menjajuchi pozicije izgubili zashtitni poklopac, trafoe pune vode i antifriza, ulja pa i technosti za prskalice jer su bili namontirani kontra, na mestima gde je stalno vlazno, okacheni o cevi za klimu, neuchvrshcheni uopshte, neizolovana instalacija, skinuti papirichi sa serijskim brojem i sl.

ko je uzeo xenone do sada biche isposhtovan ali che morati dochi sa autom na kome je ugradjen kit i sa garantnim listom.

cena xenona (h1, h3, h7, h11) je 60 EUR a h4 bixenon 95 EUR

bez i jednog dana garancije

ukoliko hochete da steknete pravo na garanciju potrebno je da izdvojite josh 20 eura za ugradnju istih tih xenona

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovaj e39 opako izgleda, video sam lika ( Miki 530d ), nas drugar sa juga ima xenone u kratkim, dugim i maglenkama. Ranije sam i kacio slike. Sija kao sunce...

Link to post
Share on other sites

xenoni za motore h1, h7, h11 su 35e sa obichnim balastima

sa slim ballastima 40e

P4180001.jpg

ukoliko je u pitanju h4 sijalica tj. ukoliko se ista koristi i za kratko i za dugo onda je cena 55e

sa slim balastom 60e

cena ugradnje za motor je 10e

ukoliko hochete i kratko i dugo u xenonu a zasebne su sijalice cena je 60e, sa montazom je 70e tj. sa slim balastima 80e

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Poz Babicu

Da li imash onaj upgrade za fabrichki angel eyes (e60)? Koliko bi koshtalo to plus xenon 4.3K za duga (imam xenon na kratkim vec fabrichki, na dugim mi je H7).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...