Moje sedmice zadnjih 15g.


Recommended Posts

Stvarno svaka cast...Odusevljan sam.... :) Zanimame kako napreduju radovi na 760?I pitanje imam:Da li mozda letujes na pagu posto sam video na skuteru da stoji pg?Ne znam da li je to oznaka za grad ili sta vec al ajde..Bio sam na pagu par puta :]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam kucu u Ninu koji je par kilometara blizu Paga, neka plovila su tamo registrirana...

Link to post
Share on other sites

Citao sam na www.autoclub.hr, o Vasoj dobro vezi sa Deda Mrazom i poklonom koji Vam je doneo :) . Nesumljam ni u jednom trenutku, da ce i onaj 760 il, ugledati svetlost dana u punom sjaju.Samo napred.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dalibore,nedavno sam se prikljucio na forum i kada sam naisao na vasu temu ostao bez daha.svaka cast na ovolikom trudu i entuzijazmu.ovo se ne vidja cesto!ljudi kao vi su mi uzor.

Sto se tice 760 iL,moj predlog je da potrazite u Engleskoj,neznam kakav je vas racun ali se restyling model tamo da naci vec od 13 000 funti a kako je sada funta oslabila u odnosu na euro (1-1.17) to i nije lose.ono sto ne odgovara sa njega uglavnom je kod vaseg ostalo citavo,tj.instrument tabla i to oko nje.

Ja sam ih gledao na autotrader.uk

Link to post
Share on other sites

Iz Engleske je nepovoljno sto je na krivoj strani volan, pa samim tim je problem vrata koja nedostaju, kompjutera u njima, instrumental table koja je malo ostecena, prijevoza, itd da je u pola cijene nego u Njemackoj ne bi se isplatilo...

Cekam 760 li iza 2005 udaren sprijeda na nacin koji meni odgovara, inace sam vec nasao za 12-13 000 eura 760 li ispravan- kompletan samo sto je 2003 g.....Ko trazi ,taj i nade..!!

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na brzini pronalaska!Mislio sam da je tabla ostala citava pa bi samo tapacirunzi u vratima ostali problem kada bi se "englez" nabavio.ne sumnjam da ces naci vec nesto potpuno odgovarajuce :preved:

Link to post
Share on other sites

Naci cu jos povoljnije, trazim da bude i iznutra crn...tabla bi se dala popraviti jer je neznatno ostecena,airbagovi su veci problem...

Link to post
Share on other sites
Naci cu jos povoljnije, trazim da bude i iznutra crn...tabla bi se dala popraviti jer je neznatno ostecena,airbagovi su veci problem...

Hm,sad jurim BMW 3-ice ali ako s godinama predjem u lux klasu znam gdje cu traziti dijelove :preved: .

Stvarno,on ima gomilu air-bagova te ti zelim uspjeh u vracanju istih u ispravno stanje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Neki dan kupio BMW 745 LI karamboliranog u Makarskoj.

Odslepao ga sa golfom cabriom do ZG i vec ga uredujem...

223 000 km, vozno stanje...

15f0q2o.jpg

k4y000.jpg

71gzty.jpg

2m2f3b4.jpg

m8nthy.jpg

e8a1bq.jpg

v32efl.jpg

10zwak5.jpg

mhvqbo.jpg

2luctmq.jpg

24euyh4.jpg

Link to post
Share on other sites

Da, ova sedmica je projekat od prije 2 dana i vec se radi punom parom na njoj.

Biti ce gotova sigurno do ljeta, ako ne i prije.

Link to post
Share on other sites

Al ga je umetnicki izlupao svaki deo pomalo zakacio ......svaka cast Dalibore na trudu i volji za sredjivanjem.. SILA SI!!!!

Link to post
Share on other sites

Evo slike nesrece, slikao vlasnik ujutro nakon udesa sijecanj 2009. 20km od Makarske..

08012009223va0.jpg

08012009221lx2.jpg

08012009222aq0.jpg

08012009230fz8.jpg

dsc06555xw5.jpg

dsc06556tj0.jpg

dsc06558jn6.jpg

dsc06563fm0.jpg

dsc06567wc8.jpg

08012009228xy9.jpg

dsc06559tg6.jpg

Link to post
Share on other sites

C nosac od gurtna kod izvlacenja, krov od grana i drveca kod udesa.

Link to post
Share on other sites