Recommended Posts

Evo da se i ja pridruzim clanovima i upoznam ih sa

bmw009qp9.jpg

bmw010lb7.jpg

bmw020us0.jpg

bmw026gp1.jpg

Pozdrav jos jednom i svima zelim da se sa UZIVANJEM vozite i da VOLITE vase ljubimce, jer na kraju od VASE zelje,mogucnosti,paznje,odrzavanja i ljubavi koju mu pruzate ZAVISI da li cete voleti ili mrzeti taj plavo beli propeler i da li ce vas ljubimac odgovoriti na zahteve svog gazde.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nije bas u perfektnom stanju...Treba da se popravi desna sajtna(izgrebana do srzi kod prebnjeg desnog tocka) i kljucem je zagreban gepek(isto go metala),pritom prednji branik je sav u tackicama od kamencica, tako da ide na farbanje tih delova u sredu,unutra je ok,gume su nove...A DA morao sam da menjam soferku,imala je pukotinu od kamencica ali je bila pre blizu ivice da bi se popravila + servis,kaisevi roleri spaneri...cca 1200eura ulaganja a cena je bila 6500eura...Inace auto je od prijatelja i sto se tice mehanike pazen je i mazen. Na kraju ispade oko 7800-8000eur ali nisam mogao ispod te cene 1996-1997 da nadjem a da nema nista od ulaganja...Ovako sam sve sredio i miran sam bar do malog servisa...I mogu vam reci da lazu kad kazu da je bmw preskup za odrzavanje...Jeste ali ako 3 godine nista ne pipas od potrosnih delova pa onda kuku majko sitna stvar povuce 100 drugih po ovim nasim rupcagama od puteva....

Svima jedan savet

Oprez pri kupovini,obavezno terajte auto u proveren servis da vam kazu sve sto vas ceka da se radi...A da i nemojte toliko pridavati vaznost istrosenosti boje ili zamagljenim farovima nego gledajte da je auto bez mehanickih mana...POZDRAV

Link to post
Share on other sites

lepa kocija a te lepo sluzi a verujem da hoce. unutra extra ...ovaj trokraki tanki volan mi se mnogo svidja..

Link to post
Share on other sites

Mašala, petica je petica. Tu nema mnogo priče. Dobro nam došao na forum. Boja i enterijer (crni) mi se mnogo sviđaju. :) :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Ah evo i fotografija sa prvim izmenama na automobilu(stop svetla + lajsna na gepeku)

bmwnewlights005oc7.jpg

w640.png

pozicija + maglenke

bmwnewlights008bv8.jpg

w640.png

samo pozicija

bmwnewlights010km1.jpg

w640.png

Link to post
Share on other sites

stopke su odlicne a i lajsna mu daje elegantniji i moderniji izgled i uklapa se sa lajsnama oko prozora ..samo jos felugice ali polako ide zima ima vreme do proleca da nadjes ...upravo sada zimi treba da se traze feluge povoljnije .samo tako

Link to post
Share on other sites

Ja nasao na netu za 220 plus troskovi...

Inace za felne mi se ne zuri posto vec imam jednu varijantu,nasao sam AC felnice 17'' ne one ravne nego sa uvucenim srcem...

Vec kaparisane evo ovako izgledaju ali posto na njih steta staviti polovne gume sacekace premijeru na mom autu na prolece...

ace39rearjh1.jpg

w640.png

oznake modela skidam koliko sutra,a nasao sam i jos nesto zanimljivo za enterijer...pogledajte

11vh4.jpg

w600.png

111qb9.jpg

w600.png

151mk1.jpg

w600.png

241or7.jpg

w600.png

pa kad se to sve uklopi onda ima da budem zadovoljan....

Link to post
Share on other sites