Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam s ovim autom presao od kad sam ga uzeo vec 12000km od toga 90% autoput ostalo grad...

Potrosnja je na autoputu ( Beograd Zagreb ) merena konstantnom brzinom bez ikakvih uspona osim 2 nadvoznjaka,

od naplatne rampe do iskljucenja za Sremsku Mitrovicu,bilo je samo par kocenja i ubrzanja pri vecim brzinama...Rezultati sa kompa su sledeci

90km\h prosek 7.4l

120km\h prosek 8.6l

150km\h prosek 9.5l

180km\h prosek 11.3l

210km\h prosek 12.5l

Brze nisam vozio ali verujem da i konstantnom max brzinom ne trosi preko 14l

Meni je to sasvim prihvatljiva potrosnja imajuci u obzir kvalitet goriva zapreminu motora i tezinu automobila...Inace voznja je izuzetno udobna...Cini se da je auto sto brze ide sve smireniji i udobniji,ni voznja preko 150km\h uopste ne zamara,nema velikih korekcija pravca

E sad ono najbolje

Beograd je kako je svima poznato najgori grad kod nas kad nastanu guzve...

U spicu i po toplom vremenu auto je normalne voznje i menjanja brzina u opsegu do 2500 o\min na 100km voznje u proseku trosio 13.7l

DA DA znaci ni blizu cifre od 20litara....

Moj najbolji rezultat sto se tice gradske voznje bio je 12.8l i to kad se menjaju brzine u opsegu do 2000 o\min...

Auto me odisevljava rezervom obrtnog momenta na niskim obrtajima sasvim se bez cimatanja vozi kao dizelka....

NAJVECA potrosnja po gradu je u mom slucaju bila 17.4l tada je auto vozen nemilosrdno ali bez preterivanja menjao sam brzine najkasnije na 5000 o\min...

Obzirom da auto ima skoro 13 godina i predjenih 232500km ja sam prezadovoljan potrosnjom i performansama, udobnost da ne pominjem a buka motora...Sta je to???...toga ovde nema...tek posle 3500 o\min pocinje da se cuje ventilator kako huji a auspuh tek preko 4000 obrtaja

Eto sad sam dao konkretno moje utiske sto se tice potrosnje....

A brza voznja po krivinama???

Pa sad to je kako ko voli...Ja bih svima koji voze auto sa zadnjom vucom preporucio da nauce dobro da odvozaju Kosutnjak (Kicmu) i Frusku Goru od Rume do Sremske Kamenice i nazad i to u svim vremenskim uslovima osim kad je led....Znaci suvo toplo hladno kisa sneg...Kad se to odvoza bez problema tek onda covek shvati sta je ustvari BMW i zasto ga neki kuju u zvezde a drugi kunu...

Inace ove relacije ili potezi...kako kome odgovara su najbezbedniji za ucenje jer se saobracaj odvija samo u jednom smeru tako da nema opasnosti od makazica i kamiona koji dolaze iz suprotnog pravca...

POZDRAV SVIMA

NAROCITO NEODLUCNIMA

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

28022009261.jpg

w640.png

nema vise bmwa....Svi koji su ucestvovali u nezgodi su bez povreda

Auto je na prodaju

Link to post
Share on other sites

koliko love?bitno je da vama nista nije

Link to post
Share on other sites

Zalosno,taman sam poceo da pratim topic od pocetka kako se covjek trudio i bas mu je islo,i taman da ga posavjetujem za bijele zmigavce i td,vidim propast,skamenio sam se.. Bas mi je zao,jer ko zna kako bih se osjecao da mi se to desi e39-tki...Najiskrenije. :(

Link to post
Share on other sites