Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fiskalne? kakav li ulaz oni imaju mora da bude vga ili s-video

Mada najbolje vga jer za tvout mora grafika

a ovako moze neka sa integrisanom samim tim manje da bude sve.

ali ako ce da se igra nfsu :) onda mora bar gf4.

Link to post
Share on other sites

Ja kad sam uzimao za pezo uzeo sam 8" obican a tad je imao i 8"vga koji je bio malo skuplji mozda sam trebao njega da uzmem. Preko TV-out je slika dosta mutnija. Nisam gledao skoro cene ali bi trebalo za normalne pare da se nadje vga. Kad sam ja to radio jos pre 2 god. u Nis-u je imao vga 9" za 150e.

http://www.cartft.com/catalog/il/442

Link to post
Share on other sites

http://www.cartft.com/catalog/il/453

Ovo je po meni najbolja stvar za kontrolu CarPC uglavis ga negde pored menjaca i resio si sve.

Na ovom forumu imas bas sve vezano za CarPC ali su tu uglavnom svi ubacili vec gotove proizvode. Pogledaj samo koliko clanova ima forum :)

http://www.mp3car.com/vbulletin/

Link to post
Share on other sites

pa jeste i mutnija/losija slika a i zahteva karticu za tv-o.

a ima li neka navigacija sa tv-vga in?

jer to sam vidjao po buwljaku za jeftine novce.

a ne bih da kupujem posebno gps posebno tft.

Link to post
Share on other sites

Kad samo pomislim koliko sam vremena izgubio dok sam upasovao ono u pezo-a. Ovo moze da se izvede ali treba dosta vremena i zivaca.

Link to post
Share on other sites

Pa da . Evo vratih se sa buvljaka (u sm.palanci je subotom)

bez problema mi ciga za neki tft ne touchscreen i vidi se da je stariji

trazi 100e! :) a marka neka ono Funai je mama za taj hehe.

Ma uletece nesto valjda. idealno bi bilo da bude knap da ne mora

mnogo da se poliesterishe.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
Guest ns-tuning.com

jel si mozda merio koliko ampera vuce tj koliko wati trosi

4 sata je ok,posto i ja planiram da ubacim komp i video nadzor + lcd 15 ili 17" u auto pa smisljam kako da napravim da moze sto duze da radi sa ugasenim motorom.bilo bi super kad bi moglo nesto solarno na krov pa da ga stalno napaja

Link to post
Share on other sites
Guest ns-tuning.com

jel si mozda merio koliko ampera vuce tj koliko wati trosi

4 sata je ok,posto i ja planiram da ubacim komp i video nadzor + lcd 15 ili 17" u auto pa smisljam kako da napravim da moze sto duze da radi sa ugasenim motorom.bilo bi super kad bi moglo nesto solarno na krov pa da ga stalno napaja

Link to post
Share on other sites

Pa kad ces da koristis duze upaljen komp. Ja sam ga samo toliko ostavio dok sam testirao. Mnogo je veliko 15" i 17". Najbolje uzmi neki laptop i imas u pakomu trust univerzalni adapter za auto i resis problem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

E ja sam malo kasno video ovaj ceo post.Da va samo saopšti,prošle godine sam izvadio PC iz kola i to celu konfiguraciju,Baki 318is moze da potvrdi kako je to sve izgledalo i kako je radilo,bruka stvar. E sad ima jedna ideja koju nisam ovde video, a to je,posto Pc zauzima dosta mesta i treba 220w (a taj problem sam rešio sa onim sranjem što uključis u upaljač i ima klasičnu utičnicu),ali još bolja je stvar ASUS EEPC,sa monitorom od 7incha. E sada monitor se odvaja od centralnog dela veoma lako,jer je džekovima spojen,a ne flat kablom,a postoji mogucnost da se sa E-bay naruči 7inch TFT touch za 50jura(ja nasao)bas za njega. Ovaj 7" tft moze da stane iznad konzole za grejanje i pored sata ili borda,ali gornji dugmići(sva 4,grejači zadnje šajbe )moraju da se sklone negde(npr. mogu iza menjača.A ceo komp,posto je mali staje ispred menjača u onu šupljinu i postoji mogucnos da se tu stavi neka optika.(Ima jos dosta stvari resenih ali stvarno me mrzi da pisem,bez ljutnje molim)

Evo mislim da sam malo pomogao,ako nesto nije jasno,pitajte i drago mi je da se jos neko interesuje za to jer kad sam to ubacio mislili su ljudi da sam lud

Link to post
Share on other sites

A dobro,nisam znao, :prankster2: pa jedino ok rešenje koje trenutno ima,moraš priznati.Celu tu ideju sa pc-jem u kolima sam razradio da najsitnijih detalja,bas sve. Bilo kakva pomoc ako treba,nije problem.Samo cekam neke parice ili da prodam kas pa počinje ugradnja.A na njega mozes da stavis externu zvučnu karticu i to odigy platinum (cena je oko 30e) sa digitalnim procesorom zvuka,ma mozes bas cudo da napravis :dance3:

Link to post
Share on other sites

Zvuk vec imam samo prebacim kucni komp na integrisani i ovaj audigy ide u kola :dance3:

Koji si software koristio? Kako si ga kontrolisao?

Link to post
Share on other sites

win xp,ali sam uzeo daljinski za pc(20e) i na njemu sam stavio prečice za neke programe(koji se najvise koriste),a postoji i druga opcija,da stavis mis(ona kuglica sa tasterima)ili touch pad(10e microsoft-ov) pored ručne.meni je ceo komp bio u gepeku(rastavljen naravno)a HDD sam stavio u sundjer zbog potresa(kocka 30x20cm ako se secam),a moze i usb flas,jos bolje, iz grafike sam izvikao tv out do instumant table,i bilo mi je spojeno na obocan portab tv 7"a zvuk na kas(aux in).Super je radilo

Link to post
Share on other sites