320i e30 Touring


Recommended Posts

jes da ne volim karavane ali ovaj tvoj je i lep mnogo......

Link to post
Share on other sites

jel ovo tvoj ili moj karavan :pilot: izgleda da imamo blizance :) sta imas od opreme?

Link to post
Share on other sites

klinik ne kenjaj pa ochigledno je da nije tvoj. ti nikad nisi oprao svog hihhihihii :)cak i ja moju bulju redovnije perem :Dsvaki mesec da se ne ojedem :pilot:

Link to post
Share on other sites

A sta je tu sve to mnogo,auto je bombona,nemoj da kukas kako je star kako trosi i ovo i ono,evo imas onda golfa dizela sto Peki prodaje pa vozi to.Pozdrav i uzivaj i ne zanovetaj :pilot:

Link to post
Share on other sites

Unutrasnjost mu nije trenutno za slikanje, moram malo vise "vremena" da ulozim, a i mozete da zamislite kako izgleda posle 18 godina, mada nije tolika katastrofa........ :)

Ima klimu, servo, centralnu, el podizace, nazalost nema kozu ali vidim kod vas na sajtu ima dosta informacija gde bi mogao da se sredi iznutra....... presao je 170.000 sve "orginalni" delovi (jel pitanje koliko su originalni) iz Alonea i stalno servisiran kod njih ...

Link to post
Share on other sites

Autic je bombona. Spolja extra izgleda jos samo da ulozis i to malo "vremena" :) u enterijer da bi tebi bio lep i prijatan iznutra i onda ni godiste ni potrosnja ti nece smetati jer ipak je to extra auto sa vrlo solidnom cak i odlicnom opremom, pazi ga i uzivaj u njemu. Pozz. :)

Link to post
Share on other sites

Kada te neko pita: " Šta voziš " ? A Ti mu odgovoriš BMW-a. Meni to tako gordo zvuči, jer BMW je BMW, ma koje godište bio. A tvoj je 10 puta bolji od na primer bilo kog golfa trojke. Zato glavu gore i uživaj u makini. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites