carinjenje motora


Recommended Posts

Zna se ali juce.... Ovaj je radio godinama i na kraju je pao slucajno posto je auto bio u nekom problemu sa zakonom pa su proveravali sve i tako se to okoncalo... Ocarinjeno je preko njega hiljade motora do 2008god

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kad nekome platis 150 kakav racun dobijes? jedini stvarno legalan nacin je da odes i da stvarno kupis motor preko i da dobijes racun od prodavca, sve ostalo je muljanje sa racunom, motor moze da ti bude u gepeku, moze da ti bude u autu a moze i bez motora... meni je granica 45km od kuce, ja pricam u svoje ime za svoj slucaj... pojavis se tek tako i sredis sa spediterom i on zavrsava pricu sa carinicima ne ti... sa svim papirima sto ti on napravi udjes u carinu na granici i tu placas tih 35 posto... smatram da to i nije tako komplikovano

imas u hrvatskoj ,bosni, ... servisa i otpada gde mozes da dobijes org.racun,pa kad dodje do provere onda je to to,a moze i pravljeni da prodju 100 puta,a jednom mozes i da naj.bes,pa ko voli nek izvoli.

Link to post
Share on other sites

Jel to 100% sigurno da ako imam auto kome je istekla registracija, a hocu da mu menjam motor moram prvo da ga registrujem?

Sta ako nije na mom imenu a pre promene bih hteo da bude na mom, da li i to trazi prvo registrovanje postojeceg motora pa tek onda zamena?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Jel ovo i dalje aktuelno :D Hteo bih jedan motor da upisem u saobracajnu, imam papire od auta ciji motor ubacujem u auto, sta dalje i koliko? Stranac je u pitanju...

Link to post
Share on other sites