Recommended Posts

Da predstavim auto uzet pre 2 godine, svasta nesto radjeno na njemu, za sat u planu ostale samo neke letnje felne jos da se uzmu sledece sezone :)

20230611-223239.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 6/17/2023 at 5:56 PM, Dark said:

Ne da mu stoji boja ... Nego ... Bas lep. Uzivaj!

Hvala brate i ja sam super zadovoljan kako je ispala boja :)

Link to post
Share on other sites
On 6/17/2023 at 5:56 PM, Dark said:

Ne da mu stoji boja ... Nego ... Bas lep. Uzivaj!

Hvala brate i ja sam super zadovoljan kako je ispala boja :)

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, miloss said:

Boja prelepa, felna prelepa. Samo OEM :)
Jel to ceo auto ofarban ili neka folija?

Hvala, folija radjeno u Black Glass-u. Plan mi je da ove m originalne ostavim za zimu a alpina 20ce za leto ili nesto slicno ali sto kazes samo original u kineske nemam neko poverenje za celo leto :)

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, somi92 said:

Kako ti se pokazao taj biturbo? Ima li nekih kvarova u odnosu na obican 2,0d 184 ks

Pa po meni za sad jedini kvarovi kvarovi su poklopac glave motora i selna dpf-a za ove skoro 3 godine. A od odrzavanja sam odradio servis menjaca, lance, i skoro ceo trap. Sto se tice u odnosu na 520d mogu da kazem da ovaj osetno bolje ide i da bolje lezi na putu (to je mozda i jer je meni m sport vesanje malo tvrdje valjda). Sve u svemu zadovoljan sam sa autom i nemam nekih zamerki za sad. I dodao bih da ima dosta razlike sa kojom se opremom uzme brat je uzeo obican paket i dva razlicita auta bukvalno.

Link to post
Share on other sites

Pa otprilike 20 posto grad 80posto otvoren put tako da i nemam puno gradske voznje. Nisam imao nikakvih problema sa egr, a regeneraciju nisam primetio da je radio ver dok sam na autoputu to odradi ali ja nisam primecivao. Ver i ne radi često jer imam dosta voznje na otvorenom putu.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Renault Terminator said:

Lijep F10.Koje je godište,koliko kilometara ima na satu?

Hvala :). 2012 godiste 262000 ja sam ga uzeo sa 214000 e sad dal je pre vracana ko zna ali me i ne interesuje to puno jer je fino odrzavan.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, N1kola said:

Hvala :). 2012 godiste 262000 ja sam ga uzeo sa 214000 e sad dal je pre vracana ko zna ali me i ne interesuje to puno jer je fino odrzavan.

Verovatno je prava.Teško je na BMW igrati se sa kilometražom.

Moj rođo ima F11 520d isto 2012..kupio ga od prvog vlasnika sa 230.000km pre dve godine u Austriji..i on je u Austriji voza ga.

Link to post
Share on other sites

Pa nije bas merodavno porediti kupovinu u austriji sa kupovinom u srbiji...udji na oglase f10 u srbiji, stavi slobodno od 2010 do 2016 god i 90% ce ih imati od 200 do 240k km, cudo je taj portal u subotici.

Link to post
Share on other sites

Ја се водим тиме да боље и 400000 км ауто узети који је одржаван како треба него 170000 коме ништа није рађено на време нити са квалитетним деловима. Тако да ме та километажа није  пуно занимала при куповини. Знам лично  људе из околине своје  који су упропаштавали нове аутомобиле тиме што уместо орг дела ставе турски уместо на 15к километара раде на 30к сервисе и слично

Link to post
Share on other sites

Slažem se sa tim. Međutim, dešavalo mi se da vidim auto sa recimo 300.000km za tipa 18k. Da kažemo da je održavan i sve. Ti pređeš da njim još 100.000km za 3-4 godine, koliko onda vredi, 13k? 😂 Mislim ko to ume posle da proda svaka čast, do duše većina verovatno vrati nazad i tako u krug.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, miloss said:

Slažem se sa tim. Međutim, dešavalo mi se da vidim auto sa recimo 300.000km za tipa 18k. Da kažemo da je održavan i sve. Ti pređeš da njim još 100.000km za 3-4 godine, koliko onda vredi, 13k? 😂 Mislim ko to ume posle da proda svaka čast, do duše većina verovatno vrati nazad i tako u krug.

Pa to kako ko gleda opet kazem, ja sam od druga pre 5 godine uzeo 330d e46 sa 420000 evo jos ga vozim svaki dan redovan servis i to je to 620000 je sad na satu sve ok i ne smeta mi ta km uopste. A recimo ovaj f10 ovako sredjen mogao sam ladno na 200000 da vratim kad sam stavljao ovu novu tablu sto mi je cak i decko koji je radio rekao u zezanju al ono sam sebe samo lazem kad bih to uradio na prvo mesto pa i druge. Ali da si u pravu u pravu si vole nasi ljudi da bude mala km kad kupuju makar to bio auto raspad sistema samo nek pise 180000 na satu i sve u fulu :))

Link to post
Share on other sites

Mislim da gresis, rade se svi podjednako, bez izuzetka. I to mislim da vecina vlasnika pred prodaju vrati km pa koliko vlasnika toliko vraćanja... presmesna je prica to, udjite i na oglase placeva, auta 2004, 2008 i 2015 i 2019 svi na istoj km. Cuvaju stranci kola za srbe

Link to post
Share on other sites