Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za e60 nije sigurno 1500e.

Pretpostavljam da nije. Ja sam samo cuo da se toliko uzima kod nas za neka vozila.

Medjutim, izgleda da ovde nema nikoga ko bi tako nesto mogao da odradi na e60 - pa neka je i cena veca...

Link to post
Share on other sites

verovatno i na kocki

4 shrafa drze sochivo na reflektoru

odviju se malo shrafovi, sochivo se zakrene za 20ak stepeni i o5 stegne

i sa lhd ___/ ___/ dobijesh rdh \___ \___

Link to post
Share on other sites

moj dobar prijatelj uvozi auta iz engleske. sad je uvezo Pasata B6 2004 god prebacivanje je kostalo 2000 eura u Sapcu sa novim delovima i garancijom. Takodje je uvezo i Hondu Accord 2006 godiste sa dizel motorom 2.2 ali nigde nemoze da uradi prebacivanje volana jer nema delova za nju kod nas a i preko ih slabo ima i jako su skupi kad ih nadjes.

Link to post
Share on other sites
moj dobar prijatelj uvozi auta iz engleske. sad je uvezo Pasata B6 2004 god prebacivanje je kostalo 2000 eura u Sapcu sa novim delovima i garancijom. Takodje je uvezo i Hondu Accord 2006 godiste sa dizel motorom 2.2 ali nigde nemoze da uradi prebacivanje volana jer nema delova za nju kod nas a i preko ih slabo ima i jako su skupi kad ih nadjes.

Kako je ovo moguce :preved:

@Alex

Za taj auto nisam optimistican jer ne verujem da za njega ima delova. To moze da se odradi za polovnjake koji su popularni, mada ko zna...

Link to post
Share on other sites

neznam kako je to moguce. i meni se cini to da je malo al tako on kaze. kaze da ti ljudi uvoze te delove na veliko i da uvek imaju po nekoliko kompleta enterijera za pasata B6.

Link to post
Share on other sites
od drugara rodjak je uradio pasata b5,kaze da je u Sapcu nasao sve delove.

hehe bas me cudi? Otkud u Sapcu da nadje.....hehehe.....delova za wv i audi u Sapcu ima dosta tako da to nije problem.....

ali meni nije jasno kako na e 39 ne odgovaraju farovi? Sto bi ih skidao uopste ??? Ne kapiram kakve veze ima to sa volanom?

Link to post
Share on other sites

ako obratish malo paznju, farovi na svim automobili sam LHD iliti volanom na levoj strani, su zakosheni ovako ___/ ___/ , tj ne bacaju ravan snop svetlosti nego je sa desne strane zakoshen na gore, da ne bi zaslepljivao vozila koja ti idu u susret, i da bi video peshake na desnom trotoaru (recimo :) )

s obzirom da se u engleskoj i u josh nekim zemljama, vozi levom stranom puta, to mora biti obrnuto! zar ne?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kod nas idu 1000e ruke za pomenuti model + delovi,al sve zavisi gde sta nadjes,ali negde od 1200 do 1500e,sve zajedno ne bi smelo preci 2500e!

Link to post
Share on other sites
I sta bi na kraju, niko ne zna majstora koji moze da prebaci s desne na levu stranu e60?

Javi mi se na PM da ti dam broj. Kod njega se zakazuje i ceka oko mesec dana. Prezauzet je. Ja sam gledao dva auta sto je radio. Extra su ispali i vlasnici su prezadovoljni. Jedino je ostala memorija sedista na desnom sedistu. Ostalo sve je prebaceno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

juce uvezena Laguna 2004 godiste. 1200 eura delovi i 800 eura ruke. prosla koju smo uvezli izbacivala je 44 greske na dijagnostici posle prebacivanja posle pet dana jedva su je spustili na 4 greske i dalje nece. inace radjen je u sapcu.

Link to post
Share on other sites