Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D superica hajde okaci sliku zvucnika iz vrata :D

Link to post
Share on other sites

Evo ozvucenja uredjaj PIONEER deh-p 9600MP prednji sistemi MAC AUDIO MAXIMUS + INFINITI srednjotonci zadnji MAGNAT elipse subvufer PHASE LINEARS dve dvanaestice tri pojacala od toga dva JBL-a i jedna INFINITI KAPA i jos koje kakvih sitnica........ Inace paneli za vrata i kutija subvufera su rucni rad mene i kuma

bmw4zr9.jpg

bmw3pb6.jpg

bmw5ji8.jpg

uredjaj001xj7.jpg

vufer003mm7.jpg

Link to post
Share on other sites

auuuuuuuu , definitivno sam ljubomoran , brate veliki pozdrav za tebe i svaka ti cast

Link to post
Share on other sites

Pa kume sto ne kazes da si ti :D Ti bese Slobin kum? Bio sam ja sa Markom iz VR kod vas. A i vidli smo se na novogodisnjem TS u BG.

Extra ti je bmw.

Ovo bese tvoj bmw ?

dscn2306lo4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

znaci ides na takmicenje ????

Da spremam se polako!!! Bice dobro ako vreme posluzi.

' date='Apr 1 2007, 12:06 AM' post='2300']

Pa kume sto ne kazes da si ti :D Ti bese Slobin kum? Bio sam ja sa Markom iz VR kod vas. A i vidli smo se na novogodisnjem TS u BG.

Extra ti je bmw.

Ovo bese tvoj bmw ?

dscn2306lo4.th.jpg

Da ja sam Slobin kum! Hvala za pohvalu to je moje luche!!! Dolazite 21-og?

Link to post
Share on other sites

cekaj cekaj :) da li ja to dobro vidim ili je to kum ljudina od coveka????????????? :D De si kume brate moj jesi ziv bre :) Nema te bre 100 godina :) Ovo super izgleda a znam da jos bolje funkcionise kad ste vi u pitanju!Veliki,veliki pozdrav iz Vranja!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Svaka cast prijatelju imas od mene 10+ !!!! Jao covece!!!! GLASNA MUZIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

aaajjjjjdeeee , nemo da zezas ...... jos ako bi te nekako prisilili da zalepis nasu nalepnicu .........

Link to post
Share on other sites

Ja ne. Nisam spremio auto opet ima neke izmene ali nije sve gotovo a i malo finansije. Jebiga!!!

aaajjjjjdeeee , nemo da zezas ...... jos ako bi te nekako prisilili da zalepis nasu nalepnicu .........

A kakva je nalepnica u pitanju?

Link to post
Share on other sites

Bice uskoro zavrsene clanske karte i napravicemo neki formular za uclanjenje i kad to popunis dobijas clansku kartu kuci :preved:

Link to post
Share on other sites

do koliko para??? sa gumama ili bez????

do koliko para??? sa gumama ili bez???? slobodno

Link to post
Share on other sites