Fuel injection cleaner


Recommended Posts

jako je bitno da dizne budu prikopchane na aparat koji che simulirati vreme ubrizgavanja i broj obrtaja dok su u kadici

ali sve je to qrac ako se posle pranja ne vide rezultati

tj. koliko posle pranja koja dizna pushta gorivo

dizne se stavljaju u menzure sa podeocima nakachene na taj simulator i jedino se tako moze videti njihov uchinak

Link to post
Share on other sites

Cisto sranje za uzimanje para ljudima. Kao ucinak je ogroman ti sipas a ono cisti dizne i ventile i onda se ti podsvesno tripujes kako auto ima bolje performanse a samo si napravio jos vece sranje. A posto je tako dobro sredstvo sta mislis sta se desava sa talogom koji ti se nalazi u rezervoaru, gde on zavrsi???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

kupiti ili ne kupiti,pitanje je sad?nije valjda da sve te poznate marke samo mazu oci nama smrtnicima?mora da ima barem nekog efekta.citam ovde razne komentare i ne znam sta da radim,jer jedan kaze ovako drugi onako.a nije da ovde kod mene na svakom cosku ima servis za dizne,pa rekoh da prvo probam sa nekim od preparata,ali................ :e30: !!!

Link to post
Share on other sites

sipao sam pre par meseci fuel injector cleaner je vozim uglavnom na plin i naravno zapuse mi se dizne, ne secam se tacno koji sam sipao pitao sam lika u radnji gde stalno kupujem ulje i sl i on mi je dao neki koji nije bio nesto skup i ocistio je dizne,. E sad dal se desilo nesto lose stvarno ne znam jer nisam nista primetio :e30:

Link to post
Share on other sites

ne deluje ljudi ovo

koristio sam na e36 dok je trosio 25 litara , sipao sam neki najskuplji i nista nisam dobio , ni na snazi na na potrosnji...

bem li ga ,mozda na nekom malom motoricu ima efekta

Link to post
Share on other sites
ne deluje ljudi ovo

koristio sam na e36 dok je trosio 25 litara , sipao sam neki najskuplji i nista nisam dobio , ni na snazi na na potrosnji...

bem li ga ,mozda na nekom malom motoricu ima efekta

mozes da sipas sta hoces potrosnju sa 25L neces smanjiti tako nego zamenom odgovarajucih delova!!!

Link to post
Share on other sites

Ja sam svremena na vreme imao obicaj da sipam neko motulovo cudo. Mozda valja mozda ne. Ni sam ne znam. Mnogi kazu da je to prevara i da cak steti. I skreno malo mi je cudno da to sve bas ne valja, a toliko ga ima. Al ajde.

Link to post
Share on other sites

Najbolje je prikopacati na Wynis ili kako se vec pise,meni je Curcic iz BG to radio na tdi-ju,preporodio se auto.......prikopca ga na taj aparat sipa to sredstvo i ostavi ga da radi na leru.....i ne ocisti samo dizne nego ceo sistm ubrizgavanja

Link to post
Share on other sites

Ja sam kod Curcica radio za dz,a posle kad sam zvao neki servis u NS da vidim koliko je rekose mi 30 eur,al nije bilo potrebe da radim,kao sto rekoh bio je u pitanju vw 1.9tdi

Link to post
Share on other sites