e36 328i cabrio


Recommended Posts

evo, ovako ljudi, stigla je nova mashina. rec je o Bmw-u e36 328i cabrio auto je 2.8 193hp 280nm, auto je 95-to godishte od opreme ima sve, dakle klima, bord, abs, koza, grejaci sedishta, air bag za vozaca i za suvozaca, el otvaranje krova, el retrovizore, el prozore (sva 4), naslon za ruku, alu felne 18" sa gumama 225/45 r18, angel eyes farove, led migavce, clear glass maglenke i stopke,alpina player, i plinski uredja(mozda sam neshto zaboravio ako se setim dodacu...

a sada evo malo slicica

Pq27Uwq0.jpg

Pq27UDUr.jpg

Pq27U_lJ.jpg

aV1UKnRA.jpg

gxYnN90.jpg

gxYnUDr.jpg

Pq27Wgai.jpg

ostatak kad se vratim iz grada jer zurim

Link to post
Share on other sites
  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast pravi izbor!!! Nekt te sluzi sa srecom, i puno predjenih km-a zelim! :dance3:

Link to post
Share on other sites

moci, hvala na lepim zeljama :( inace vidim drvo :dance3: jer krov je nov stavljen :)

bolje slike stizu cim budem u prilici za sada ovako :)

a u planu su mi m prednji i zadnji branik, ali to kad bude love, inace u najskorije vreme cu skinuti one grozne buvljacke papucice i rucicu menjaca zameniti za onu kakva mu dolikuje (naravno bmw-ova :prankster2: )

evo josh malo slicica od danas...

aV1Vz5s9.jpg

aV1Vz7Xi.jpg

aV1VzhVS.jpg

aV1Vzppi.jpg

aV1VzwTJ.jpg

Pq28I_2J.jpg

Pq28J420.jpg

Link to post
Share on other sites

hehe, hvala, hovu :dance3:

na zalost auto ima obican plin ali ako ostane duze auto kod mene zamenicu ga za sekvent...

a hard top koliko koshta, i shta ce mi uostlom kad sve moze da mi zawrshi i ovaj na njemu...

Link to post
Share on other sites

Pa Hagor, reci nam svoje utiske posle voznje, jel si zadovoljan kako ide, kako vuce (ipak je to 193 konja), i jel sada vidis kada uporedis sa golfom, zasto je BMW, BMW....

Link to post
Share on other sites

sa autom sam prezadovoljan, veloma lepo ide inace nisam ga neshto puno vozio 4-vrtom na oko 3500rmp 120km/h i pri toj brzini auto ne oseca put, znaci preudoban je cini ti se da idesh 20 sve, a tek shto mami poglede pa to je zlo :dance3:

inace smeshno je uopshte i poredeiti nekog tamo golfa sa bmw-om :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Drago i je sto si kupio bimmera po tvojoj volji. Neka te sluzi mnogo desetina hiljada kilometara. sve najbolje sa njim. Javi mi se telefonom, da ispricas detalje oko kupovine. Pozzz

P.S. Uzeo si azdaju. :dance3: :prankster2: :(

Link to post
Share on other sites
Pa Hagor, reci nam svoje utiske posle voznje, jel si zadovoljan kako ide, kako vuce (ipak je to 193 konja), i jel sada vidis kada uporedis sa golfom, zasto je BMW, BMW....

da da sigurno ima 193hp sa venturi sistemom, kad si vec uzeo takav auto bacaj taj plin napolje i seqvent pod hitno, to je investicija koje se isplati, i tek ces onda osetiti tih 193hp.

Link to post
Share on other sites

cestitam za kupovinu, kabrio je tata za sve :dance3:

inace sto se tice hard top-a, pogledaj na e-bay-u, ja sam za kocku nalazio po ceni od oko 700 eura. auto igleda mnogo bezobrazno sa njim, lepse nego coupe, a plus je jako korisna stvar u slucaju da ti se sjebe nesto krov (daleko bilo), ovaj stavis i uzivas. nije jeftin al jbg.

Link to post
Share on other sites
hahaha na ovu jeftinocu goriva nema potrebe da koristis plin.......

Ako sa sequentom bude imao 193hp, pa koliko ima na benz. >???? 220 ?

E cuo sam, da bi zbog svetske krize, u februaru 2009 godine (to je za 3 meseca) gorivo trebalo da bude oko 50 din....

Link to post
Share on other sites
hahaha na ovu jeftinocu goriva nema potrebe da koristis plin.......

Ako sa sequentom bude imao 193hp, pa koliko ima na benz. >???? 220 ?

Nece sa plinom ali kada skine venturi motor ce lepo prodisati i moci ce sa benzinom da izvuce max iz tog motora, na to sam mislio, sada ima mesac koji ga gusi, a kada ima seqvent onda tog mesaca nema.

Link to post
Share on other sites