e36 328i cabrio


Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neznam nisam pametan... koliko bi koshtalo posle mene da mu ubacim taj 1.8 i da ga uvedem u saobracajnu?

Kod mene 1500-1600din nova saobracajna,a oko zamene motora ako imate uslove zamenite ih sami,pomognete jedan drugom i zavrsena prica. (ako imate uslove)

Link to post
Share on other sites

A hteo si ///M3.... Mozes da ga resis i da bude 2.0, nadjes coveka u SUP-u i to je to. Stavi mu plin ( u Nisu ti resavam plin za oko 300 evra, Ja moj 2.0 M52 vozim godinu dana i sve je kako treba da kucnem u drvo) i vozi se kao covek. Moj ti je savet zameni motor za 2.0 M50 ili M52 i vozi. Da sam na tvom mestu, ne bih prodavao auto. Ali Ti najbolje znas, sta hoces. :) :dance4: :king:

Link to post
Share on other sites

ma gledaj, auto je registrovan josh 10 meseci... tako da to ne predstavlja problem, ne trosi puno stvarno na pravo cudo troshi mi malo auto, tako da je i to ok, plin imam ali ga vozim na benzin jer je obican plin a i razlika je mala u ceni, zbog toga ti i kazem da neznam i nisam pametan dali da menjam motor... a swako auto koji kupim posle par dana stavim na oglas i tako se obicno vucara i nakon pola godine ga zamenim... imao samnekoliko ponuda kao shto sam rekao, cak se i bivshi vlasnik javio(na koga se wodi auto)... pitanje je dali cu ga prodati, ni sam nisam pametan... a u slucaju da ga prodam, kupicu ga o5 100%

Link to post
Share on other sites

Menjaj motor sa Bakijem. Tebi je taj skup za redzu i zbog potrosnje, a On hoce da kupi 2800 cc. On Ti da 1800 is i svi zadovoljni. :) :dance4: :king:

Link to post
Share on other sites

JA bi taj 2.8 jedino menjao za 4.4 V8 a kad budes spreman da cenis i sluzis tolike ccm-ove tad onda kupuj a nemoj da isprobavas. I mislim da si jedini na svetu koji je rekao da se bmw lakse prodaje od golfa.

PS. Ne diraj nista, kad iz 2.8 sednes u 1.8 bio is ili ne mislices da teras juga,ja sam imo 325i i znam kako nabija i sve ispod 2.5 je zajebancija sto se tice bmw-a.

Link to post
Share on other sites

e, sorry, nisam ni provalio to.... naravno idemo u mocart, javi se kad si u ksh i idemo of course ...

inace za auto imam mnogo vishe interesenata nego za golfa verovali ili ne....

motor ne verujem da cu menjati jer mi je swe to cimanje, a rekao sam da cu ga uzeti o5... samo neznam kada, i naravno kad se bude imalo vishe kesha... cale me davi da uzmem dizela i da mogu vishe da se vozim... inace auto troshi 12-13 po gradu na normalnu voznju (tj toliko ce troshiti kad se zameni guma koja ide od filtera do grane jer mi tu vuce falsh vazduh, i josh neke sitnice koje uticu na potroshnju...

Link to post
Share on other sites

jeste jebena registracija ali motor ti je extra!!!na e36 2.8!!full za nase uslove!!jebes sminku,snaga je bitna!!ja ti jos nisam pohvalio kola pa to cinim na ovaj nacin!!!ne menjaj motor ma sta da ti nude!bmw ni ne priznaje motore ispod 2.0!

Link to post
Share on other sites

jedan mali savet:ja sam pre par godina narucio cip iz amerike i sam ga stavio i resio problem potrosnje!!da,da potrosnje!bolje radi,manje trosi,zivahniji,...preko ebay.de narucis i sandokan ti donese u bg!!transporter i misko m ga znaju,i ja sam neke stvari narucivao preko njega!!

Link to post
Share on other sites

Ako ti je golf trosio kao sto je milanu trosio onda ti bmw malo trosi :) :) :D

M3 3.2l da je kupio bio bi malo dete za onog golfa.Taj golf je ostao vice sampion dok je moj nissan bio na vodecoj poziciji sa pumpom od m62 4.4l i potrosnjom od 52l :D

Link to post
Share on other sites