e36 328i cabrio


Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bmwloud, pa koliko je on to troshio kod milana?

To je bilo 2006.god ako gresim ispravice me kick,pre nego da ga on proda znaci strasno racunali smo negde oko 36l :D

Link to post
Share on other sites

u jbt, pa a8 ne troshi toliko i to 4.2 .... lol

kod mene kad je stigao troshio je prvo 22-23, pa je swashta sredjivano i smanjio je na 18, sada mislim da i manje troshi, tj oko 16, jer je o5 neshto cackano bilo :D

Link to post
Share on other sites
jedan mali savet:ja sam pre par godina narucio cip iz amerike i sam ga stavio i resio problem potrosnje!!da,da potrosnje!bolje radi,manje trosi,zivahniji,...preko ebay.de narucis i sandokan ti donese u bg!!transporter i misko m ga znaju,i ja sam neke stvari narucivao preko njega!!

Jel mislis na power box?

Link to post
Share on other sites

jao ljudi moji, shto sam se nalozio da zanosim bmw-a pa to je strashno, jednom slucajno ulazim u krivinu i neshto sam zurio pa ga shljepih malo po gasu, jaooo pa kad zanese guzicu uh, mnogo sam se nalozio B) :D

Link to post
Share on other sites
jao ljudi moji, shto sam se nalozio da zanosim bmw-a pa to je strashno, jednom slucajno ulazim u krivinu i neshto sam zurio pa ga shljepih malo po gasu, jaooo pa kad zanese guzicu uh, mnogo sam se nalozio B) :D

Covece pa sta li bi se tebi desilo da te ja provozam

Link to post
Share on other sites

uh, cuti, ja sam se mnogo primio, mnogo lep osecaj, pre sam se bio tripovao da ludujem pod rucnu sa astrom, a ovde rucnu ni ne koristim B) a loud da me provoza . . . pa nebi se zalio :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

narode, sta mislite koja je realna vrednost mog auta, msm kako bi bilo najbolje da stavim u oglasu... stavio sam sada 7200e za kesh a u zameni 7700...

Link to post
Share on other sites

Neka tacna cena ne postoji za taj auto, narocito jer je u njemu 2.8 motor, zbog toga sto je auto sam po sebi dosta redak na ovom trzistu pa nema neku veliku konkurenciju medju istim. Sta ja znam, vidjam bas razne cene kad naletim na e36 cabrio, ali su to uglavnom 320. Posto kazes da ti je auto pod konac ocuvan, to je veliki razlog da ga ne prodajes jer sledeci koji bi kupio verovatno neces naci u slicnom stanju, te ces sebi napraviti bespotreban racun. Auto ti je strava, i znam kakav je osecaj imati puno snage u zadnjoj osovini jer drugar ima mazdu rx8 i osecaj je bozanstven kad se zanosi (sa merom, naravno). Ako nije tajna, kolika je registracija otprilike za taj 328? I da li je istina da se za cabrio placa neka dodatna taksa za "luksuz"?

Link to post
Share on other sites

Ja registraciju placao 40 000 i jos neki kusur za 2500ccm...pa sad 2800ccm slicno "shto se tiche cene":D

To je za proslu god.Za ovu ne znam kako ce biti ali su prichali povecanje registracije na vozila preko 2.0! :wacko: :) :)

Link to post
Share on other sites

ma de 6000e pa na tu cenu nema ni jedan da sam video da se prodaje...

plus ja bih zamenu....

e,da auto je kod majstora rade se branici i pragovi u boju auta i poliranje celog auta... zapocet je rad ali zbog praznika sada ne radi tako da ce posle praznika nadam se do srpske nove godine biti gotovo :)

Link to post
Share on other sites

2,8 na prodaju... hm.... cabrio...

lepo lepo

razmisljam o zameni za 2.5 m52 compact... nesto me vuce jer je 2.8

samo jos metnuti tvrdi krov, ovaj platneni mi ne uliva sigurnost

Link to post
Share on other sites

bla pali i goni nediraj nista kakvo mjenjanje motora na slabije

a sto se chipa tice evo ti podaci i garantiram ti za njegov rad i sve inace covjek je radio sve najbrze aute u BiH tako da sa njim nema zajebancije a strucnjak je za BMW i opel i jedini u BiH ima valjke i radi remap automobila

sm chiptuning 328

Link to post
Share on other sites