Recommended Posts

Sta mislite o kvalitetu ovih farova. Trebaju mi iskustva ljudi koji to znaju. Ne zelim pricu o izgledu, nego o kvalitetu svetla koje daju.

taaaaaaaaaa.gif

:) :dance4: :king:

Link to post
Share on other sites
ako stavis xenone u njih, ce da svetle dobro, sigurno

Imam xenone i angel eyes vec, ali sam razmisljao o mogucoj zameni za ove. Zato mi treba misljenje o kvalitetu, da ne bude posle ko menja taj se sk*nja. :) :dance4: :king:

Link to post
Share on other sites

vidi, ja imam takve farove samo su moji crni, i mogu ti reci swe preporuke za njim, iskreno ja nebih ove sa sivom pozadinom uzimao da sam na tvom mestu, jer cenim da ce malo bezveze stajati na tvom autu jer je i on tamnije boje kao i moj.... moja preporuka su ti ovi andjeli samo sa crnom unutrashnjoshcu

evo slika kako je kod mene

http://www.postimage.org/image.php?v=aV1VzwTJ

inace shto se tice osvetljenja mogu ti reci da sam prezadovoljan, kratka svetla veoma lepo svetle i pregledno je dosta, a vec kad ukljucish dugacka to je druga prica, ono bije pa odkida, iskreno do sada ovo mi je 3-eci auto, i najbolje osvetljenje nocu je na ovom bmw-u....

slobodno ih uzmi, sigurno necesh pogersiti :D

pozz

Link to post
Share on other sites
odlicnu svetlost daju ...

ali nisu za xenone tj ne preporucuju se u njima .

Sto, kada xenoni su na 35W, a obicne sijalice na 55W. Reci mi bas me interesuje.Pozzz :D :) :)

Imam kod mene xenone i planiram samo da ih prebacim u ove ( ako napravim trampu ).

Link to post
Share on other sites

Sa tim farovima nemam iskustva. Ali pazi na sa tim levim farovima. Pre par meseci sam stavio slike na forum kako su mom bratu izgoreli tako neki farovi i on u njima ima ksenone.

Ali ako kazu ljudi da valja ok. Samo kazem da treba paziti na te leve proizvodjace.

Link to post
Share on other sites

gore ko iz ..ćke.a i na njima jasno pise da ne idu xenoni .ako su kvalitetniji a ne plastikaneri onda moze xenon ..ali videces ako ih zamenis da bacaju odlicno svetlo i bez xenona

Link to post
Share on other sites

Ne bacaju svetlost ni upola jako i precizno kao originalna HELLA.

Hella , bosch... kvalitet.

Evo jedno iskusto, mozda nekom znaci,

Bio sam sa prijateljem iz ZG kod njih na tehnickom. Imao je ove aftermarket farove i xennon-e u njima. Ljudi mu nisu dali da prodje tehnicki. On krenuo da objasnjava kako su to novi farovi, xennon, bla bla... nista. Slucajno jedan lik koji radi tu ima obican e36 sa orig farovima. Kad su izmerili jacinu svetla i uporedili... Farovi stari 12 godina bacaju bolje od ovog djubrosa. Epilog, ortak otisao i iskesirao nove farove, original.

Ja znam da ovo nema veze sa Srbijom i da ovde 90 posto ljudi ni neide na tehnicki, al mozda nekog zanima pravo stanje stvari.

Bolje originalni stari fenjeri ( i stekanje lovice za nove), nego ti plastikaneri iz Kine.

Kupujmo Nemacko :D

Link to post
Share on other sites

Imam ZKW farove, ove na slici sa xenonima od 8000K

http://img3.imagebanana.com/view/n56oi340/P9100173.JPG

http://img3.imagebanana.com/view/5x7bt0qu/P9100164.JPG

Ali su mi ovi lepsi na izgled, jer su jednodelni. Normalno da bih uzeo crnu varijantu, jer mi je auto crn. Zna li neko da li na Sonar farove, mogu da se stave xenoni ili ne?

:D :) :)

Link to post
Share on other sites

Veliki problem farova sa socivima na e36 je sto se vremenom zamute i to se ne moze srediti,oni koji su imali i takve i farove bez sociva kazu da mnogo bolje sijaju ovi bez sociva, a ovo je ipak novo ....

Link to post
Share on other sites

Platio sam ih 140 evra. Od drugara. Isti su skinuti sa stranca. Bio je razbijen jedan far ( spoljnje levo staklo) pa sam Ja to prepakovao i sada radi kako treba. Ne bih ih prodavao, najverovatnije bih isao na zamenu.

Link to post
Share on other sites
Ne bacaju svetlost ni upola jako i precizno kao originalna HELLA.

Hella , bosch... kvalitet.

Evo jedno iskusto, mozda nekom znaci,

Bio sam sa prijateljem iz ZG kod njih na tehnickom. Imao je ove aftermarket farove i xennon-e u njima. Ljudi mu nisu dali da prodje tehnicki. On krenuo da objasnjava kako su to novi farovi, xennon, bla bla... nista. Slucajno jedan lik koji radi tu ima obican e36 sa orig farovima. Kad su izmerili jacinu svetla i uporedili... Farovi stari 12 godina bacaju bolje od ovog djubrosa. Epilog, ortak otisao i iskesirao nove farove, original.

Ja znam da ovo nema veze sa Srbijom i da ovde 90 posto ljudi ni neide na tehnicki, al mozda nekog zanima pravo stanje stvari.

Bolje originalni stari fenjeri ( i stekanje lovice za nove), nego ti plastikaneri iz Kine.

Kupujmo Nemacko :e30:

E nek je neko dao pravi odgovr,a ne svi hvale kineze,Boze svasta............meni ti farovi ne ulivaju ni najmanje poverenja,a osim toga izgled im je pravi kinezki pogotovo ovi sa hrom varijantom..............

Link to post
Share on other sites
Naravno da mogu da se stave xenoni, zasto ne bi mogli ? ja bih bas voleo da neko sa obicnim farovima od e36 stane pored mene, stavimo iste sijalice pa da uporedimo....

Da, ali ti imas osram NIGHT BRAKER sijalice!!!!!!!!!!!!!!! :e30:

Link to post
Share on other sites