rucni rad ruskog obezbedjenja


Recommended Posts

klip je interesantan sa stanovista koliko ljudi mogu da budu bezobzirni i kvarni, ,kad se pogleda svi oni su na neki nacin kad ih onako na prvu procenis nista posebno , cak moze se reci znamarljivi ali zato kvarni do Boga miloga,

Link to post
Share on other sites

eh to obezbedjenje,nagledao sam ih se dosta u zadnje 2 godine,jako malo pravih boraca,vecina ih se kurci dok nedodje sranje....kad nas u NS mozes na prste prebrojati ove sto vrede nesto

Link to post
Share on other sites

Ma jajare. Pa dok sam gledao poplaveo sam od besa. Tuku momke koji nece ili neznaju da se brane tj. tuku. Ma kad bi onog mrsavog celavog sreo. Taj bi pozeleo da sam poneo cekic.

Link to post
Share on other sites
Spada li u te dobre moj prijatelj Dragan Karanovic?

ako ti je prijatelja onda naravno spada :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Dobro nekad unakaze klince,slabije od sebe,ali sam se nagledao sta bre rade ti slabici i koliko se qrce,ondah stvarno zasluzuju batinjanje,ponapijaju se i dobiju krila,a onda pljas.......mada i nedavno je bio slucaj covek sa 40 i kusur banki hoce da udje u klub u trenerci (inace cerka mu tu izlazi) i pocne da se prepire i preti i naravno pljas,pljas,pa sta posle reci i dzaba mu posle par opet se nije smirio,alo covek od 40-50 godina................

Link to post
Share on other sites
Ma po meni jeste, ali pitam tebe sta ti mislis i kakvo je misljenje u gradu, i naravno da li znas ko je on?

Jel mislis na Gagca iz Karlovaca?

Link to post
Share on other sites

Ma ne, Dragan je bivsi bokser i kik-bokser i bio je svojevremeno prvak Jugoslavije, a sa 18 god. je postao prvak tako sto je tukao Zeljka Mavrovica(da ne objasnjavam ko je, ko ne zna jbg....) a posle je radio po gradu po raznim diskotekama i sl. a sad se povukao i ima normalan posao. Al nebi voleo da se nadjem ispred njega veruj mi. Ako ne znas ko je raspitaj se malo po gradu.

Link to post
Share on other sites