Recommended Posts

e ovako troumim se izmedju tri klase i posto nisam znao gde da stavim topic postavio sam ga bas ovde jer mu dodje ko sredina. Razmisljam se izmedju sledeca tri modela E32, E34 i E36. Znam da su trojka i ova druga dva nebo i zemlja ali... prvo i osnovno bitno mi je da me auto ukupno izadje 4500€ do 5000€. sta za te pare moze da se uzme a da valja? takodje najvise do 2000 kubika jer nema sanse da izdvojim za vecu registraciju. ako bih uzimao sedmicu mislio sam da u nju prepakujem motor iz petice kao moj komsija 2.0 24v. auto ide sasvim ok. e da, znam da je to greh sa bmw-om ali meni ne treba sportski auto niti startan jer sam do sada i trenutno i dalje vozim punta 1.7TD. znaci bitno mi je da se kotrlja i da je bre udoban. eto toliko. cenio bih pomoc. sve cime mozete pohvaliti neki od tri navedena ili me odvuci od doticnog.

Link to post
Share on other sites

moje misljenje ako zelis udobnost onda tu je ne prikosnovena 7-ica,odma iza nje ide i 5-ica e34.

pa tek onda e36.za te pare mozes uzeti 5-icu e34 2000ccm 24v i da te bog vidi jos i ako ima plin :D eto to je moje neko misljenje.

pozz

Link to post
Share on other sites

E 34 520 i 24w crni 91 vlasnik klima 4xel podizaci abs servo alu cd bez ulaganja 3800e fix 063/348-085

Link to post
Share on other sites

E 34 520 i 24w crni 91 vlasnik klima 4xel podizaci abs servo alu cd bez ulaganja 3800e fix 063/348-085

zaboravio si da kazes da ima i plin ...... sve pohvale za ovaj auto , video sam ga i vise je nego odlican....

Link to post
Share on other sites

Motor bi bio 1990-1995 god. Mada nije bitno godiste, koliko kilometraza i stanje motora. U svakom slucaju bi dobio garanciju za motor. Covek koji prodaje auto ima servis i puno dvoriste stranaca za delove. Sto se tice potrosnje ona bi bila realno oko 20 litara. Ko ti kaze manje znaj da te laze. Ja imam 520i u perfektnom stanju sa novim plinskim uredjajem, nastelovan uz pomoc kompjutera i on trosi 18-20 l. A sto nebi razmislio o dizelu. Bila bi ti ista cena.

Link to post
Share on other sites

mislis da bi mi sa dizelom bila jeftinija voznja? koliko bi kubika imao dizel - 2400? Koliko je onda skuplja registracija? Kolika bi bila potrosnja, kako bi isao auto sa njim? Nisam pitao jel imao auto klimu i abs i air-bag? servo predpostavljam da je standardan na tolikom autu... Te stvari su mi jako bitne da ima.

Link to post
Share on other sites

Ima sve sto si nabrojao i mnogo vise, a po zelji moze da ima i sve od opreme sto postoji za sedmicu tog godista. Kao sto rekoh covek rastura strance, tako da moze bilo sta da ti ugradi. Naravno svaki dodatak se placa. Sto se tice dizela moze ima cetiri varijante: 2.4 diesel, 2.4 Turbodiesel, 2.5 td i 2.5 tds. Sa ovim poslednjim bi isao jako korektno, mada nebi bilo lose ni sa drugim i trecim. Sto se tice prvog on bi stvarno bio slab za tu karoseriju. Ali sam si rekao da ti nisu bitne performanse vec komfor i udobnost. Kada bi ugradio plin izgubio bi pola gepeka, dok kod dizela imas ceo na raspolaganju, osim ako ne ugradis plin u Dizela, sto bi ekonomski bilo totalno neisplativo. Jes da bi se vozio maltene dzabe, ali bi te uredjaj kostao toliko da ti nebi bilo dobro.

Link to post
Share on other sites

a koliko bi sa 2.4TD trosio? Inace E36 mi se po dizajnu najvise svidj, a posle nje E32 pa tek onda E34. E sad mnogo je stvari pored izgleda koje igraju ulogu pri izboru, najpre potrosnja i ekonomicnost, pa udobnost i komfor. Sve ovo navedeno treba da saberem i oduzmem i da dobijem konacan izbor. Koliko kosta otprilike coupe 318is i koliko sa plinom trosi, e da i od koje godine se on pravi. I meni se vise svidja coupe varijanta nego sa 4 vrata.

Link to post
Share on other sites

e-36 kupe dobar ispod 5500e nema .... a i on ti ne spada u limuzine

Link to post
Share on other sites

jbg , ljudi se plase crnogorskih tablica , ne zna se sta ce biti sa njima kad se formira vlada ....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

na bg table ispod 4500e nema dobrih , a 2.0 24v motor je sasvim dobar sto se tice snage /odrzavanja/registracije/potrosnje

Link to post
Share on other sites

Pa za koliko para se kod vas moze uzeti BMW e36 320i 95-96god u extra stanju,da bude top!!!Da naglasim COUPE!!!Samo coupe!!!

pa receno je iznad tvog posta otprilike koja je cena

Link to post
Share on other sites

Pa za koliko para se kod vas moze uzeti BMW e36 320i 95-96god u extra stanju,da bude top!!!Da naglasim COUPE!!!Samo coupe!!!

bogami to godiste u top stanju nema ispod 5500e

Link to post
Share on other sites