6. skup ljubitelja BMW-a


Recommended Posts

6. BMW SKUP

BMW Klub iz Zrenjanina ce u nedelju 20. maja sa pocetkom u 11 casova organizovati sesti skup ljubitelja i vlasnika BMW-a.

Cilj skupa je da se u Zrenjaninu okupi sto vise ljubitelja, postovalaca i vlasnika vozila marke BMW. Ocekuje se vise od 200 vozila iz cele Srbije kao i gosti iz BMW Kluba Hrvatske I oko 60 BMW motorasa iz Srbije i Slovenije.

Prateci program ce obuhvatiti ocenjivanje izgleda izlozenih automobila, test spretnosti, paljenje guma, defile kroz grad i zabavu do duboko u noc.

plakatpredlogbmwskup6koyk5.jpg

Zato ovo uvrstite u aktivnosti kluba i svi da ste dovukli svoja dupeta :D

Link to post
Share on other sites

OK ko sve krece iz BG i u koliko sati ajmo spisak

Link to post
Share on other sites

prati forum i sve ces znati , kad i gde ......

potto , ko ce da pali gume u zrenjaninu??????

Link to post
Share on other sites

dobar si covek i ako bi to znacilo da tebi cinim uslugu ...... onda rado prihvatam ....

Link to post
Share on other sites

Slalom voznje izmedju cunjeva, polukruzno okretanje, pa opet nazad slalom, ma obicna budalastina.

Kao prvo, to je test koji se vozi na vecini skupova ovog tipa u svetu. Kao drugo, nije budalastina nesto sto ne moze bas svako da uradi (iako je, naravno, svako dobrodosao da proba :D ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jel bio neko??? kako je bilo?? ima li slika

Bio sam ja, ali nazalost bez auta. Po meni je bilo dobro, ali ovo mi je 1. skup pa nemam sa cim da usporedim. Cini mi se da je bilo mozda 3-4 auta BG tabli, mozda i gresim, ali bilo je sve u svemu oko 120 auta i 3-4 motora BMW marke. Slike opet nazalost nemam.

Link to post
Share on other sites

hvala na slikama , nazalost veliki deo naseg kluba nije prisustvovao dogadjaju zbog vremenskih neprilika , valjda cemo imati vise srece na jesen

Link to post
Share on other sites

naravno da stizemo na jesen , ako bog da sa jos boljim kolima i vecim brojem ljudi

Link to post
Share on other sites