zadnja vuca na snegu i ledu?


Recommended Posts

covece,da niko od ovih americkih mentola nije okrenuo tockove ka bankini da bi se kako tako usporili!kakvi bolidi!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Procitala sam ovo ..valjda 10 puta :( Moram da krenem da vezbam, pa ako udarim auto da mi nije zao...ovako...drugi udaraju moj auto koji stoji na parkingu :(

Ne znam da li da javno pozovem TOKYA da mi bude honorarni instruktor :lol2:

Nije problem, moze i bez honorara.... <_<

Sve sto sam napisao u proslom postu je iz ciste prakse, samo VEZBANJE!! :lol2:

Jednu stvar sam zaboravio....

Veoma bitno je da znate svoje mogucnosti, ne preskacite stepenice jel se mozete izlomiti, ali onaj ko ide jednu po jednu...., doci ce do cilja.. :)

Link to post
Share on other sites
Veoma bitno je da znate svoje mogucnosti, ne preskacite stepenice jel se mozete izlomiti, ali onaj ko ide jednu po jednu...., doci ce do cilja.. :(

Da ne preskacemo stepenice ovako ili kolima? <_<

Jednom sam sa kockom krenuo niz stepenice, dobro, bile su prilicno plitke, ali opet je bilo vrlo truckavo iskustvo :)

Link to post
Share on other sites

Tokyo ne prica istinu..... <_<

istina je da cilja nema....... kad se malo uvezbate, onda se i napalite nevidjeno, pa je tezak dusevni napor vratiti se na razumnu voznju.

Naci pravu meru i ne ugrozavati previse sebe ni druge, to je umetnost.

Link to post
Share on other sites

Pa dobro sad... :D

Drift jeste zaraza, neka vrsta virusa.... :preved:

Ne znam da li primecujete npr. u Top Gear-u ili u Fifth Gear-u koliki akcenat daju na zanimljivosti zadneg pogona, pocevsi od Clarksona, preko Tifa do Plato-a. . .

@hermes

Poslednja recenica ti je i vise nego dobra.. :fool:

Link to post
Share on other sites

hermes

Lepo lepo nema sta:)

E ljudi imam Continental pozadi ne znam dali mi je sper diff ali sam juce izasao uz neko brdo de se sam se jedva uzvukao sa golfom II

I to na ocigled smaraca koji pricaju price o zadnjoj vuci, jaaaaao sto mi je puno srcee joj:))

Link to post
Share on other sites

videh danas komsijin e34 parkiran ispred zgrade kao i svaki dan. vozi komsija pravog lepotana, sredjuje ga i pazi maximalno, ali danas - levi farovi usli pod haubu, krilo zguzvano, hauba i branik naravno. vidim promenio tockove, stavio zimske, ali dzaba mu sve. led je led. cekam da ga vidim, pa da mi kaze kako je uspeo. bas bedak

Link to post
Share on other sites

ma na vreme je promenio tockove, ali sta ces.

ja se tek sad uspanicio, ja vozim kockicu, a ona jos laksa od petarde. ja imam neke pirelli all season i zadovoljan sam njima za sad.

Link to post
Share on other sites

Ma brate nema potrbe za panikom, koliko se ljudi polupa i sa prednom vucom, nema tu pravila, nego lagan gas i oprez dobre gume i ne precenjivati sebe ni auto i vozi misko, led je led za svaki auto!

Link to post
Share on other sites

E prijatelju prosto me privuce ovim pitanjem...

Zivim u Kanadi.....sneg ima kolko ti volja.......vozim E46-330ci.......vozio sam ranije i E36(mislim po zimi)......

Iz mog iskustva mogu ti reci samo da ako sagledamo sve nama poznate cinjenice o BMW-u....prvo sta probija usi kad je u pitanju zimska voznja..ZADNJA VUCA....

Razumljivo je ...ljudi se prepadnu..kako cu sad.......eto znam ovde ove kanadjane....oni me prave ludim zasto vozim E46 zimi...jos zadnja vuca...jos nizak.....i bla bla....

Ja samo kazem......ASC sistem radi svoj poso super.....zimske gume Miselinke 205 sirina.......ima odnos tezine 50/50.....nemam dzak peska u gepek...i tako to.....

Pa nije valjda Svaba napravio letnji auto...a zimi ga parkiraj u garazu i pali po nekad.........

Znam da ce mozda da pomislis.....E lako tebi da filozofiras iz Kanade ...vozis E46 i tako to.......ja samo pokusavam da pomognem.......i ja sam vozio svasta dok nisam dosao do sadasnjeg auta...

dakle ti odluci po svome.....zimske gume,osecajno na gas,u pocetku mozda deluje neprijatno zanosenje....kasnije udje u krv....

eto baci pogled na moj topic gde sam postavio slike...pa ces videti snezne radosti....

aj sve najbolje.......srecno i ako resis pozitivno..samo lagano

pozdrav

Link to post
Share on other sites

ovo veceras je strasno///sav onaj sneg u proteklim danima je smesan....kod nas je toliko klizavo da u nekim trenucima na leg gasu auto jednostavno poleti nekontrolisano,bez dodavanja gasa....

Link to post
Share on other sites