BMW ...dobro-bolje-najbolje


Recommended Posts

samo dobra guma,dobar vozac i ludilo moze da pocne

Da mi nije kise i snega nebi bilo ni zanimljivo voziti BMW

Link to post
Share on other sites
samo dobra guma,dobar vozac i ludilo moze da pocne

Da mi nije kise i snega nebi bilo ni zanimljivo voziti BMW

Jede taj i suv asfalt!

Link to post
Share on other sites
samo dobra guma,dobar vozac i ludilo moze da pocne

Da mi nije kise i snega nebi bilo ni zanimljivo voziti BMW

pa kad vozish 1.6 pa mozesh da ga zanesesh samo po snegu i kishi ;)

kupi 3.0 ;)

Link to post
Share on other sites

Pa u tom i jeste problem sto je 1,6 al promenicemo i to brate.

Ovo mi je prvi cetvero cilindras i poslednji.

Pre njega sam imao e30 320,323 e34 525

Link to post
Share on other sites

nisam znao da je toliko "strasno" voziti 1.6 ili 1.8

kod vas samo 2.5 dolazi u obzir???

zadnja vuca je zadnja vuca pa bio auto i 1.2 - led je led i gotovo.

najbolje bi bilo da pisete peticiju BMW-u direktno da prekinu proivodnji "sitnih" agregata - zato sto mi Srbi imamo sasvim dovoljno para ( ma imamo toliko da ne znamo sta cemo sa njima ), pa nam nije problem da bacamo po 400 - 500 e za registraciju uopste.

Sa mojim 1.6 ja na autoputu vozim i 180 km/h ako treba - ali realno , putevi su nam u takvom stanju da je i 100 km/h mnogo, + kada izleti Yugo 80km/h u trecu traku da pretice .

kome je do trkanja neka ide na pistu, a 1.6 i 1.8 sasvim dobro idu - nema potrebe za necim vecim ( ako se radi o seriji 3 ) . razmisljam da kupim uskoro e34 ali samo 2.0 plafon, ne treba mi vise.

ako volite BMW, onda volite BMW a ne pravite podelu medju njima. Svaki BMW je zaista BMW

bez uvrede - ziveli

Link to post
Share on other sites
.

ako volite BMW, onda volite BMW a ne pravite podelu medju njima. Svaki BMW je zaista BMW

bez uvrede - ziveli

pravo zboris ugi!slicno sam i ja rekao pre nekog vremena.treba biti realan.vecina zaljubljenika BMW-a je krpila lovu da dodje do bilo kojeg,jer kao sto si rekao BMW je BMW,ne bitno koja je kubikaza u pitanju ili model(a vecinom su stariji modeli).barem u pocetku.da bude zdravlja,pa onda moze i 2.0 u e30 ili e34.poz!

Link to post
Share on other sites
nisam znao da je toliko "strasno" voziti 1.6 ili 1.8

kod vas samo 2.5 dolazi u obzir???

zadnja vuca je zadnja vuca pa bio auto i 1.2 - led je led i gotovo.

najbolje bi bilo da pisete peticiju BMW-u direktno da prekinu proivodnji "sitnih" agregata - zato sto mi Srbi imamo sasvim dovoljno para ( ma imamo toliko da ne znamo sta cemo sa njima ), pa nam nije problem da bacamo po 400 - 500 e za registraciju uopste.

Sa mojim 1.6 ja na autoputu vozim i 180 km/h ako treba - ali realno , putevi su nam u takvom stanju da je i 100 km/h mnogo, + kada izleti Yugo 80km/h u trecu traku da pretice .

kome je do trkanja neka ide na pistu, a 1.6 i 1.8 sasvim dobro idu - nema potrebe za necim vecim ( ako se radi o seriji 3 ) . razmisljam da kupim uskoro e34 ali samo 2.0 plafon, ne treba mi vise.

ako volite BMW, onda volite BMW a ne pravite podelu medju njima. Svaki BMW je zaista BMW

bez uvrede - ziveli

meni se chini, prijatelju, da si se ti tu neshto uvredio?

ja se u potpunosti slazem da ljudi treba da voze kola u skladu sa svojim zeljama, potrebama i mogucnostima..

i nisam rekao da je bilo shta tu STRASHNO, ne osudjujem ljude koji voze 1.6, i ne razbacujem se parama, ali mi se nije svidelo shto je chovek koji vozi 1.6 rekao "Da mi nije kise i snega nebi bilo ni zanimljivo voziti BMW"...

meni ne treba 2.5, ali ga HOCU, iz chiste ljubavi i strasti prema brzini, ubrzanju i drugim osecajima koje pruzaju tih 170 konjica...

bez uvrede <_<

Link to post
Share on other sites

a gde je tema sa topic-a?malo smo otisli.......!hermes,druze pa i nisi nesto pogresio(ovo sa ego manijacima),jer kad sam ja krpio lovu za moju kocku <_< ,95% mi govorilo klasiku:skupi delovi,trosi,reg.,blablabla,kupi golfa,blablabla,kupi kadeta,blablabla..........! :) gledajte svoja posla ljudi!!!!a kad sam ga kupio 50% promenilo plocu.

Link to post
Share on other sites
nisam znao da je toliko "strasno" voziti 1.6 ili 1.8

kod vas samo 2.5 dolazi u obzir???

zadnja vuca je zadnja vuca pa bio auto i 1.2 - led je led i gotovo.

najbolje bi bilo da pisete peticiju BMW-u direktno da prekinu proivodnji "sitnih" agregata - zato sto mi Srbi imamo sasvim dovoljno para ( ma imamo toliko da ne znamo sta cemo sa njima ), pa nam nije problem da bacamo po 400 - 500 e za registraciju uopste.

Sa mojim 1.6 ja na autoputu vozim i 180 km/h ako treba - ali realno , putevi su nam u takvom stanju da je i 100 km/h mnogo, + kada izleti Yugo 80km/h u trecu traku da pretice .

kome je do trkanja neka ide na pistu, a 1.6 i 1.8 sasvim dobro idu - nema potrebe za necim vecim ( ako se radi o seriji 3 ) . razmisljam da kupim uskoro e34 ali samo 2.0 plafon, ne treba mi vise.

ako volite BMW, onda volite BMW a ne pravite podelu medju njima. Svaki BMW je zaista BMW

bez uvrede - ziveli

ja sam ga kupio jer nisam imao cim na posao a nisam imao dovoljno za registraciju(1300€ u slo ta 2,5)

Vec sam napisao da sam vozio 2,0 2,3 2,5

Sad ubacujem u ovog turbo jer mi se neisplati ga prodati a NEMOGU VISE VOZITI OVAJ

K**** OD AUTA I MOTORA

meni se chini, prijatelju, da si se ti tu neshto uvredio?

ja se u potpunosti slazem da ljudi treba da voze kola u skladu sa svojim zeljama, potrebama i mogucnostima..

i nisam rekao da je bilo shta tu STRASHNO, ne osudjujem ljude koji voze 1.6, i ne razbacujem se parama, ali mi se nije svidelo shto je chovek koji vozi 1.6 rekao "Da mi nije kise i snega nebi bilo ni zanimljivo voziti BMW"...

meni ne treba 2.5, ali ga HOCU, iz chiste ljubavi i strasti prema brzini, ubrzanju i drugim osecajima koje pruzaju tih 170 konjica...

bez uvrede <_<

Meni treba 2,5 NAJMANJE i vise nikad necu napraviti ovakvu gresku

HVALA

Link to post
Share on other sites

@ riverman: pa i mene je bio strah zbog svega toga sto si naveo sve dok mi nije pukao film i dok sebi nisam rekao to je ono sto volim i to je ono sto zelim i imacu ga pa sta bude.......

Link to post
Share on other sites

pa dobro sad jesmo malo....malo vise off top

AJD sad ima itema za raspravu o jacini motora samo sto sam ja svoje reko

THE END

Link to post
Share on other sites

Kad sednes u nesto jace od 1.6, 1.8 pa i 2.0 onda ti je sve jasno <_<

Po meni nista bez sestaka. 2.0 nije nista posebno brzi od 1.8 ali zvuk :)

Link to post
Share on other sites

Pa svako ima svoje zelje i svoje mogucnosti. Postujem ja ako neko zeli i vozi 2,5 2,8 i 3,0 . Ali ovde se pravi razlika kao da ljudi koji voze 1,6 i 1,8 voze peglice i vartburge? BMW je BMW !

Link to post
Share on other sites

Video sam bar deset puta do sada: Ne priznajem BMW ispod 2,5, nije bmw ako nije sestak, i slicno. Mozda nije za peticu M40 motor zbog odnosa tezine i snage, ali u e 36 84 kw je sasvim dovoljno.

Link to post
Share on other sites

...dzaba prica kad nisu svi probali 2.5+, nekom je dosta i 4 cilindra da bi 'uzivali ' u BMW-u ali za pravi uzitak u onome sto jedan BMW moze-treba da pruzi nista ispod 2.5 !!!

Link to post
Share on other sites

ija se slazem sa tim mada ni 2.5 nije nesto ali ajd' ono barem

Nikad necu prezalit ovo gorivo koje mi potrosi ovaj 1.6

Alal svaka kap koju potrosi 2.5 i nije ni neka razlika u potrosnji

Link to post
Share on other sites

nevezano za potrebe i mogucnosti - moj drugar je pre vozio 316i, i bio u fazonu da stavlja 1.8is ili 2.0, mozda kao 2.5... ja sam se PLASHIO tog 2.5 pri pomisli da ima skoro 100 konja vishe od 1.6... a sad vozim 2.5 (koji ima samo 70 konja vishe od 1.6) i ponekad hocu josh!!! :preved:

Link to post
Share on other sites