BMW ...dobro-bolje-najbolje


Recommended Posts

...od ponudjenih 2,5 je idealan,mada ima veliku manu pri manjim obrtajima,dok posle 3,5-4hilj. obrt. kida,ali isto tako kida i potrosnja,koja verujte mi nije mnoga manja nego na M-u 3,0!!!! ali sa druge strane mnogo je lakse odrzavati 2,5 od drugih,ali sto ustedite na kvarovima,tri puta ce te vise dati na gorivo i reg. tako da nije to auto za svakoga!!!

i,da znajte da su neki dizeli,priblizne snage brzi od istog.....( normalno noviji 10-15 godina )

Link to post
Share on other sites

OK sestak je sestak nema tu price, ali moj M51 je kod mene zavrsio slucajno, kada pomislis fuj BMW Diesel na diesel se ore, ali on je moj i meni je ``najbolji na svetu`` :D i tek vozeci ga shvatio sam sta je bmw i koliko je u stvari dobar, uvek moze jace uvek moze brze, SVI BI SMO MI VOZILI M ali ne moze svako da ga priusti, ja sam morao da se dobro pomucim i nategnem da bih ga imao, a da ovaj kod mene nije slucajno zavrsio imao sam plan da kupim E30 316 ili 318 i vozim na PLIN i opet bi mi bio NAJBOLJI NA SVETU :preved: i isto bih uzivao u njemu jer ``VOLIM BMW`` kapirate plavo beli znak je plavo veli znak sad neko ima vise neko manje para jbg ko sto rekoh i ja bih vozio M da mogu :)

Link to post
Share on other sites
"Cilj opravdava sredstva.

Nije vazno ucestvovati, samo pobediti. Na odrediste stize pre nego sto je krenuo. Ili nikad"

(iz psihologije vozaca BMWa)

ili...

Neki to vole brzo i zestoko (mislim na voznju) :)

HA sta reci Ljilju za predsednika :D :preved: :)

Link to post
Share on other sites

hajde strucnjaci,da vas cujem!koliko bi stajalo evrica da se ubaci jedan "obichan" sestak od 2000cm i sta sve treba da se menja?koji se od sestaka te kubikaze pokazao kao najizdrzljiviji ?

Link to post
Share on other sites

Ja licno mislim da je najbolje da kupis celog stranca pa da prepakujes sve ovako tesko moze da ti se isplati. Ako vec menjas stavi 2.5 a ocarini na 2.0.

Link to post
Share on other sites

u prezime,ala si brz!ali mene bas zanima taj od 2000cm,pa ako vec znas proceduru nije naodmet da podelis sa nama :) .

Link to post
Share on other sites

2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :) :rolleyes: :) :) :) :) :)

manje troshi nego 2.0 jbt! :) carinish na 2.0, i caaaaaaao zdraaaaaavo :)

Link to post
Share on other sites

btw, i ja mislim da je bolja varijanta (zbog finansija) da uzmesh celog stranca, po mogucstvu sa dobrom opremom, prepakujesh motor, i sve komplet shto treba da bi to funkcionisalo, i onda prodajesh delove lagano.. prodash i tvoj motor, i sve shto ti ne treba... povratish dobar deo para :lol:

Link to post
Share on other sites

hvala drugari na sugestijama.trenutno pushtam neke filmove sam sebi,vrzmaju mi se neke ideje po glavi u vezi sestaka ali doci ce i taj dan jednom,samo zdravlja a bit ce para.poz!

Link to post
Share on other sites

Najmanja kubikaza koju cu ikad da vozim je 2.5 24v,od sad samo preko toga.Registracija mi nije ni bitna,bolje da ga registrujem svake trece godine,i da se vozim kao covek,nego sto kaze moj drugar "da vozim biciklu".Jeste da kod nas nema nesto para,ali je meni mnogo lepse da izduvam 20l za manje od 100km,nego da potrosim 6,7l a da se ceo put molim bogu da cu da stignem tamo gde sam posao,a kad se vracam da se molim da su uspeti da se vratim kuci i da govno nece da crkne,sto je bio slucaj kad sam vozio mali peugeot 205 1.1 sa valjda 50-60ks,pa kad sam uzeo moj sadasnji auto cinilo mi se da sam seo u formulu.Pezoa sam prodao za,ne cete mi verovati za celih 200 evra,jer mi je bilo bitno samo da ne gledam djubre u dvoristu.Hvala onome ko izmisli BMW-a,i naravno pozdrav za sve

Link to post
Share on other sites