Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I laka ti noc :)

Ala si ga gazio, zvizn'o na 200000, i jos 140 u krivinu sa suvozacem,...

Cuvaj glavu na ramenima, trebace ti, a tudju tek.

I sto pokazujes ovakve stvari ovako kasno, nadam se da necu sanjati slicna zla.

:lazy:

Link to post
Share on other sites

Bolje pitanje sta nisam.Evo nekih primera:

I

zaobilazim neku astru sa 160,i sa spiorednog puta covek izlazi na glavni put i staje na pola puta.Ja vidim malo prosirenje i reko da uzmem i predjem sa pola auta tuda,samo je bio problem sto nisam znao da je tu ima kanal.Upadnem autom tu sa 160,i kako sam pokusao da izadjem na put iz prasine,skrenem na levo,auto je poskocio i poceo da se okrece i pravi osmice po putu.Okretao sam se stotinu metara pre nego sto sam se zaustavio,i kada sam se konacno zaustavio auto je usao u suprotnu traku,dosao sam zadnjinom do jednog stovarista,a prednjina gleda tamo odakle sam dosao.Sedim onako u autu,gledam put,leti oblak prasine a po asfaltu tragovi ne zna se koji je od kog tocka.Covek se lepo vratio tamo odakle je dosao.Nista ja nastavljam i posle nekoliko metara kocim jer je sleper pokusao da se okrene,zaglavio se i tako zablokirao ceo put.Sreca moja sto sam se izokretao inace bih isekao prikolicu sa 200.Sreca u nesreci.

II

Kad sam uzeo auto sipao 70 litara,i krenuo na test voznju.Vozim ja prema jednom selu i pritiskam ga u kraj.Vidim traktor i obilazim ga sa 180kmh,jednim tockom opet pored puta jer je put dosta uzak.Secam se da sam pogledao u retrovizor,i video prasinu mozda u visini bandere ako ne i vislje.Vidim u daljini stoji auto i odmah stisam kocnicu,i kad sam se priblizio vidim da se neko bezveze parkirao pored puta.Opet sreca moja,jer je ogranicenje 50

III

Letos podjem ja u selo,i obilazi me neka petica.Nista ja ga pustam da mi pobegne,pa ga prestignem i opet pustam jer mi nije zanimljivo da mu odmah pobegnem,i tako se jurimo nekih 10 kilometara.Na ulazu u jeno selo pustam ga da me pretekne i da se malo udalji,a onda iz pete u trecu i gas.Zaobilazim kombajn sa 140,tockovima kroz prasinu jer je put uzak,a u trenutku kad sam se priblizio vidim da covek sedi na kombajnu i da mu vise noge.Retrovizor mi je prosao mozda nekih 20cm pored nogu i milslim da ce to da pamti do kraja zivota.

IV

Vozim uz brdo i pritiskam ga,ima krivina na desnu i prolazim tuda 160kmh,odjenom traktor je ispred mene,stiskam kocnicu i ubacujem u nizu,da bih uspeo da ukocim.Secam se pogleda ljudi koji su se nalazili na prikolici i koji su gledali kako im se priblizava crvena utvara.Uspeo sam da ukocim na 30-50,dajem migavac i zaobilazim ih drugom.

V

Dajem drugu da proba auto,i budala se spusta nizbrdo 160 ili 170 ne mogu tacno da se setim.Opet ista situacija auto nam izlazi.i ovaj manijak blica coveku i svira umesto da pritisne kocnicu.Covek se vraca za nekih pola metra unazad i mi prolazimo,desnom stranom pored puta,preko nekog betona.UH ,uspeli smo

VI

Vozimo se 120,130 glavnim putem i opet se neko ukljucuje,nije izasao ni sa pola auta,mi prolazimo pored njega bez kocenja.

Ima jos puno stvari ali ne smem o tome,pretpostavljate zasto

Link to post
Share on other sites

Jebiga sad vise ne radi.Imaces prilike da me upoznas na nekom skupu pa ces da vidis kako vozim,ili jos bolje da dodjes u Po i pitas za crvenu peticu,ili kako mi drugarice kazu "Gde si Sumaher".Jebi ga nema razloga da nikog od vas lazem,i necu sigurno da se potresam da li mi neko veruje ili ne.Ja znam sta sam radio i kako sam ga vozio,a ne kao neki kupe auto,ma necu ni da pisem vise ni da ulazim u to,samo se nerviram bezveze

Link to post
Share on other sites

Imao je 187 xxx km,radio je odlicno i samo odjednom poceo da trokira,krci i skace.Je*es mu ......I formula ide pa odjednom crkne,sve ima svoje granice.Ja tih par hiljada kilometara sam ga skoro sve vozio u crveno.Nemam nekog dobrog majstora ko bi to sigurno znao sta je.Zato mi je sigurnije da kupim drugi motor,ili drugi auto,a ovaj da dam dedi za pecanje,da ga malo prenovim posto deda tera isto peticu e28 518.Je*es mu ....... i ja bih voleo da znam sta mu je,a ne da po ovoj zimi idem pesaka.Eto juce sam morao pesaka do grada,sad imam temperaturu,a da sam bio nezniji sa autom sad bi bio zdrav.Od sad samo lagano (to pokusavam da slazem sebe).Imam drugara jos veci manijak,kad se vozim sa njim ne mogu da hodam.Kroz naseljeno mesto 200-210kmh oko 18 ili 19h kad je leto,i kad je grad pun.A da pre vozio motor neku Javu,i cim ga neko obidje autom ludak krene da zaobilazi kola i desnom nogom skida ljudima retrovizore,i tako sve dok nije pao,i polomio nogu.

Link to post
Share on other sites

A kad je vozio M-a i jednog drugara pozadi to je tek dozivljaj.Ovaj ga moli "XXXXX stani molim te,posli smo samo da pijemo vodu".Kad je bio vozio isto nekog ovaj seo pozadi,zavezao pojas,stegao se i stavio licnu kartu u zube,u slucaju da poginu da mogu da ga identifikuju.ILi kad je vozio kevu iz Bg,zena se stegla za sediste i nije rec progovorila dok nisu stigli kuci,terao ga u kraj ceo put.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.